Quebonafide

i

Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER

Quebonafide - nowa płyta nadchodzi! Co wiemy o Romanticpsycho?

2020-02-11 11:37

Wielki powrót artysty, który znany jest z takich hitów na Candy, Bogini czy Quebahombre. Quebonafide po dwóch latach przerwy zapowiedział, że w ręce fanów odda nowy album. Kiedy premiera płyty Romanticpsycho? Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Quebonafide to raper, który podbił serca słuchaczy wieloma hitami. Jego utwory w serwisie YouTube mają kilkadziesiąt milionów wyświetleń. Raper bije rekordy popularności również w serwisach streamingowych i w social mediach. Jego konto na Instagramie śledzi blisko 700 tysięcy osób. Niespodziewanie na początku lutego artysta wrzucił do sieci swój nowy singiel zatytułowany Romanticpsycho. Kilka dni później w sieci pojawiła się Jesień, a tym samym oficjalna zapowiedź nowego albumu Quebonafide. Fani są zachwyceni i rozpisują się o premierze nowej płyty rapera. Kiedy Quebonafide wyda nowy krążek? Sprawdzamy wszystkie dla Was wszystkie doniesienia na ESKA.pl.

Quebonafide - nowa płyta nadchodzi

Quebonafide postanowił wypuścić na światło dzienne w ciągu trzech dni, aż dwa single. Pierwszy z nich to Romanticpsycho. Drugi utwór to Jesień, który nagrał ze swoją partnerką Natalią Szroeder. Co ciekawe obydwa numery biją rekordy popularności. Niestety okazuje się, że raper nie zdradził dokładnej daty premiery swojego nowego krążka, za to na stronie jego wytwórni QueQuality można już zamówić preorder albumu Romanticpsycho. Więcej szczegółów wkrótce.