Najpiękniejsza dziewczynka świata jest już nastolatką. Nie uwierzycie jak się zmieniła i co teraz robi!

2021-08-03 9:58
Kristina Pimenova
Autor: Screen z YouTube/BobsArtGallery

Miała zaledwie 4 lata kiedy rozpoczęła karierę w branży modelingu i w show-biznesie, natomiast pięć lat później okrzyknięto ją najpiękniejszą dziewczynką świata! Teraz jest już nastolatką i mocno się zmieniła! Czy nadal pracuje jako modelka? Będziecie w szoku!

O tej dziewczynce było kiedyś bardzo głośno! Powód? Jej słodka uroda sprawiła, że nazwano ją najpiękniejszą dziewczyną na świecie! Mowa oczywiście o Kristina Pimenovej, która przyszła na świat 27 grudnia 2005 roku w Moskwie. Jej rodzicami są Ruslan Pimenov były piłkarz i Glikeriya Shirokova była modelka. Mama Kristiny bardzo szybko dostrzegła potencjał w swojej córce i postanowiła zrobić z niej dziecięcą modelkę. Zapisała ją do specjalnej agencji dla modelek dla dzieci i później wszystko zaczęło się na dobre. Sesje zdjęciowe, pokazy mody i współprace, które płynęły z całego świata! Co ciekawe, Kristina razem ze swoją matką przeprowadziła się w pewnym momencie do Stanów Zjednoczonych, ponieważ za oceanem miała większe pole do popisu. Pracowała dla popularnych agencji LA Models, New York Models oraz dla marek takich jak Armani, Benetton, Burberry czy Roberto Cavalli. Oprócz tego znalazła się na okładce najpopularniejszego pisma Vouge Kids i oczywiście została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką świata!

Dieta modelek | ESKA XD - Fit Vlog #2

Kristina Pimenova - kiedyś i dziś

Najpiękniejsza dziewczynka świata jest już nastolatką i ma 16 lat. Co dziś robi? Jak wygląda? Kristina Pimenova zmieniła się i jest nie do poznania! Ma ciemniejsze włosy, jest wysoka, ale na buzi dalej widać promienną dziewczęcość. Nadal jest gwiazdą mody, ale w dodatku robi furorę w mediach społecznościowych na TikToki i Instagramie, gdzie obserwuje ją tam ponad 2,6 mln osób. Choć Kristina jest modelką od dziecka, to okazuje się, że nie wiąże z tym swojej przyszłości, lecz z reżyserią i aktorstwem. Co ciekawe, modelka ma już na swoim koncie dwa filmy w których zagrała niewielkie rola. Pierwszy to włoska produkcja typu science fiction Twórcy: Przeszłość oraz thriller - Rosyjska panna młoda. Poniżej możecie zobaczyć, jak Kristina Pimenova zmieniła się na przestrzeni lat. Będziecie w szoku - dziś jest nie do poznania!

Najnowsze