Miss Supranational

i

Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Miss Supranational 2022 - kiedy jest konkurs i kto będzie reprezentować Polskę?

2022-01-24 13:31

Miss Supranational to konkurs piękności, który organizowany jest od 2009 roku. Podczas ostatnich wyborów w 2021 roku korona najpiękniejszej powędrowała do Chanique Rabe z Namibii. Kto zajmie jej miejsce podczas kolejnej edycji konkursu? Kiedy będą wybory Miss Supranational 2022 i kto będzie reprezentować Polskę? Sprawdźcie szczegóły.

Miss Supranational to konkurs, w którym o tytuł najpiękniejszej Miss rywalizują panie z całego świata. Stawką jest nie tylko tytuł i sława, ale także lśniąca korona, szarfa, kwiaty, a także nagroda pieniężna. Przypomnijmy, że konkurs Miss Supranational organizowany jest od 2009 roku. W ubiegłym 2021 roku miała miejsce jego dwunasta edycja, która odbyła się 21 sierpnia 2021 roku w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Pierwsze miejsce mogła zająć tylko jedna osoba i korona powędrowała do Chanique Rabe z Namibii. Co ciekawe, Polskę organizowała wtedy 22-letnia Natalia Balicka, studentka medycyny, która ma na swoim koncie tytuły takie jak Miss Województwa Wielkopolskiego 2020 oraz I Wicemiss Polski 2020. Nasza reprezentantka podczas konkursu Miss Supranational 2021 przeszła do TOP 24, a następnie do TOP 12, jednak na tym zakończyła się jej przygoda. Kto będzie reprezentować nasz kraj podczas kolejnej edycji konkursu Miss Supranational? Reprezentantka Polski jest już znana!

Doda gościem Radia ESKA

Miss Supranational 2022 - DATA

Kiedy jest konkurs Miss Supranational 2022? Miss Supranational 2022 będzie 13. edycją konkursu Miss Supranational, która odbędzie się w Polsce. Chanique Rabe z Namibii ukoronuje swojego następcę na zakończenie imprezy, jednak na ten moment nie jest znana dokładna data wydarzenia. Najprawdopodobniej konkurs będzie miał miejsce latem.

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polski i Miss Polonia - czym się różnią konkursy piękności?

Miss Supranational 2022 - reprezentantka Polski

Kto reprezentuje Polskę na konkursie Miss Supranational 2022? Nasz kraj podczas popularnego konkursu piękności, reprezentować będzie Miss Polski 2021 - Agata Wdowiak. Czy Polka ma szansę zostać ukoronowana przez Chanique Rabe z Namibii? Tego dowiemy się już niebawem, jednak wiele osób uważa Agatę za faworytkę konkursu.

Sonda
Czy śledzisz konkursy Miss?