Natalia Balicka

i

Autor: screeny z Instagram/@nataliabalicka

Natalia Balicka - wiek, wzrost, wymiary, Miss Supranational, chłopak, Instagram

2021-08-23 9:36

Kim jest Natalia Balicka? To uczestniczka konkursu piękności Miss Polski 2020, która decyzją jurorów otrzymała tytuł I Wicemiss Polski 2020. Teraz stała się reprezentantką Polski na Miss Supranational 2021. Ile ma lat? Czy ma chłopaka? Poznajcie ją bliżej w naszym artykule.

Spis treści

  1. Natalia Balicka - wiek
  2. Natalia Balicka - wzrost
  3. Natalia Balicka - Miss Supranational
  4. Natalia Balicka - chłopak
  5. Natalia Balicka - Instagram

Natalia Balicka - wiek, wzrost, wymiary, Miss Supranational, chłopak, Instagram takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Kim jest Natalia Balicka? To dziewczyna, która zachwyca urodą niejedną osobę. Natalia reprezentowała województwo wielkopolskie z którego pochodzi w konkursie Miss Polski 2020. Ostatecznie zdobyła tytuł I Wicemiss Polski 2020, co otworzyło jej drogę do wielkiego świata mody i nie tylko! Co ciekawe, została reprezentantką naszego kraju na konkursie Miss Supranational 2021, który odbędzie się 21 sierpnia w Nowym Sączu, podczas Festiwalu Piękna.

Natalia Balicka dorastała w Zakrzewie położonym nieopodal Bydgoszczy. Po ukończeniu szkoły średniej, poszła na studia w Collegium Medicum w Bydgoszczy, ponieważ w przyszłości bardzo chciałaby zostać lekarzem. W wolnych chwilach oprócz nauki i sesji zdjęciowych, dba o sylwetkę, trenuje kickboxing oraz zimą jeździ na snowboardzie, a latem uprawia kitesurfing. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Sonda
Śledzisz wybory Miss i Mistera Polski?
Natalia Gryglewska - nowa Miss Polonia przeszczęśliwa po zwycięstwie! [WYWIAD]

Natalia Balicka - wiek

Ile lat ma Natalia Balicka? Nie znamy jej dokładnej daty urodzenia, jednak wiemy że ma 22 lata.

Natalia Balicka - wzrost

Jakiego wzrostu jest Natalia Balicka? Miss jest wysoka i mierzy około 177 cm wzrostu.

Natalia Balicka - Miss Supranational

Natalia Balicka ma spore doświadczenie w konkursach piękności. Mianowicie, na swoim koncie zgromadziła już tytuł Miss Województwa Wielkopolskiego 2020 oraz I Wicemiss Polski 2020. Ponadto, brała udział w wyborach na najpiękniejsza nastolatkę w swoim województwie, a w sobotę 21 sierpnia 2021 zobaczymy ją w roli reprezentantki Polski w konkursie Miss Supranational 2021.

Natalia Balicka - chłopak

Czy Natalia Balicka ma chłopaka? Serce Miss jest już od dawna zajęte. Jej chłopak to Przemek, którego można zobaczyć na zdjęciach w  instagramowej galerii Natalii.

Natalia Balicka - Instagram

Natalia Balicka jest aktywna na Insatgramie. Jej konto obserwuje ponad 15 tys. osób, a znajdziecie ją pod nazwą @nataliabalicka.