Agata Wdowiak - Miss Polski 2021

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News

Agata Wdowiak - kim jest Miss Polski 2021? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

2021-08-21 9:03

Za nami 32. finał Narodowego Konkursu Piękności. Wydarzenie odbyło się w piątek 20 sierpnia 2021 roku w Nowym Sączu, w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego. O koronę Miss Polski 2021 walczyły aż 24 najpiękniejsze Polki, jednak wygrać mogła tylko jedna z nich. Nową Miss Polski jest Agata Wdowiak. Poznajcie ją bliżej.

Agata Wdowiak - kim jest nowa Miss Polski 2021? To z pewnością ciekawi w tym momencie bardzo dużo osób. W piątek 20 sierpnia po raz trzydziesty drugi została wybrana najpiękniejsza Polka, która otrzymała nie tylko prestiżowy tytuł Miss Polski 2021, ale także przepiękną koronę prosto z rąk ubiegłorocznej triumfatorki Anny-Marii Jaromin. Gala odbyła się pierwszy raz w Nowym Sączy w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego, natomiast gospodarzami wydarzenia byli Krzysztof Ibisz, Izabela Janachowska oraz jedna z sióstr ADiHD - Ilona Krawczyńska.

24. kandydatki walczyły o koronę, prestiżowy tytuł oraz o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych oraz możliwość reprezentowania naszego kraju na najbardziej popularnych konkursach w różnych częściach świata. Tytuł Miss Polski 2021 mogła zdobyć tylko jedna dziewczyna i tą szczęściarą okazała się Agata Wdowiak. Kim jest nowa Miss Polski?

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polski 2021 - WYNIKI. Kto zdobył koronę najpiękniejszej?

Miss Polski z Katowic wstąpiła na jeden dzień do policji. Anna Maria-Jaromin wzięła udział w teście sprawnościowym
Sonda
Miss Polski 2021 - zgadzasz się z werdyktem jury?

Miss Polski 2021 - Agata Wdowiak [WIEK, WZROST]

Tytuł Miss Polski 2021 i przepiękna korona powędrowała do Agaty Wdowiak. Najpiękniejsza Polka ma 24 lata, mierzy 180 cm wzrostu i pochodzi z Łodzi. Jest absolwentką Geomonitoringu, Zarządzania Biznesem, a obecnie studiuje Nanotechnologię na Politechnice Łódzkiej. Ukończyła szkołę muzyczną I i Il stopnia i co ciekawe zawsze fascynowała ją kariera pianistki. Często pracuje jako modelka, co daje jej bardzo dużo radości. Oprócz tego kocha sport, w tym wspinaczkę i pływanie. Agata ukończyła kurs ratownictwa WOPR, a poza tym interesuje się motoryzacją. Co ciekawe tytuł Miss Polski 2021 nie jest jej jedynym osiągnięciem w konkursach piękności. Wcześniej Agata została Miss Ziemi Łódzkiej 2021.