Agata Wdowiak - kim jest Miss Polski 2021? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

2021-08-21 9:03
Agata Wdowiak - Miss Polski 2021
Autor: Pawel Wodzynski/East News

Za nami 32. finał Narodowego Konkursu Piękności. Wydarzenie odbyło się w piątek 20 sierpnia 2021 roku w Nowym Sączu, w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego. O koronę Miss Polski 2021 walczyły aż 24 najpiękniejsze Polki, jednak wygrać mogła tylko jedna z nich. Nową Miss Polski jest Agata Wdowiak. Poznajcie ją bliżej.

Agata Wdowiak - kim jest nowa Miss Polski 2021? To z pewnością ciekawi w tym momencie bardzo dużo osób. W piątek 20 sierpnia po raz trzydziesty drugi została wybrana najpiękniejsza Polka, która otrzymała nie tylko prestiżowy tytuł Miss Polski 2021, ale także przepiękną koronę prosto z rąk ubiegłorocznej triumfatorki Anny-Marii Jaromin. Gala odbyła się pierwszy raz w Nowym Sączy w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego, natomiast gospodarzami wydarzenia byli Krzysztof Ibisz, Izabela Janachowska oraz jedna z sióstr ADiHD - Ilona Krawczyńska.

24. kandydatki walczyły o koronę, prestiżowy tytuł oraz o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych oraz możliwość reprezentowania naszego kraju na najbardziej popularnych konkursach w różnych częściach świata. Tytuł Miss Polski 2021 mogła zdobyć tylko jedna dziewczyna i tą szczęściarą okazała się Agata Wdowiak. Kim jest nowa Miss Polski?

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polski 2021 - WYNIKI. Kto zdobył koronę najpiękniejszej?

Miss Polski z Katowic wstąpiła na jeden dzień do policji. Anna Maria-Jaromin wzięła udział w teście sprawnościowym
Sonda
Miss Polski 2021 - zgadzasz się z werdyktem jury?

Miss Polski 2021 - Agata Wdowiak [WIEK, WZROST]

Tytuł Miss Polski 2021 i przepiękna korona powędrowała do Agaty Wdowiak. Najpiękniejsza Polka ma 24 lata, mierzy 180 cm wzrostu i pochodzi z Łodzi. Jest absolwentką Geomonitoringu, Zarządzania Biznesem, a obecnie studiuje Nanotechnologię na Politechnice Łódzkiej. Ukończyła szkołę muzyczną I i Il stopnia i co ciekawe zawsze fascynowała ją kariera pianistki. Często pracuje jako modelka, co daje jej bardzo dużo radości. Oprócz tego kocha sport, w tym wspinaczkę i pływanie. Agata ukończyła kurs ratownictwa WOPR, a poza tym interesuje się motoryzacją. Co ciekawe tytuł Miss Polski 2021 nie jest jej jedynym osiągnięciem w konkursach piękności. Wcześniej Agata została Miss Ziemi Łódzkiej 2021.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze