Miss Polski Nastolatek 2020 - finał: kiedy jest i kto wystąpi? [DATA, GWIAZDY]

2021-01-16 11:17 Ewelina Kulasza
viki gabor
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Konkurs Piękności w naszym kraju, odbywa się nie tylko dla pełnoletnich kobiet, ale także dla nastolatek! Kiedy jest finałowa Gala Miss Polski Nastolatek 2020? Zapowiada się naprawdę gorąco! Datę i start konkursu znajdziecie w artykule poniżej. Dowiecie się także, kto zadba o muzyczna atmosferę podczas tego niesamowitego wydarzenia.

Miss Polski Nastolatek 2020 - DATA, GWIAZDY. Kiedy jest finał i kto wystąpi na scenie? Nie każdy wie, ale Konkurs Piękności odbywa się nie tylko dla dziewczyn, które skończyły 18 lat. W naszym kraju co roku od lat możemy śledzić także wersję dla nastolatek, która również cieszy się ogromną popularnością. W konkursie Miss Polski Nastolatek, mogą brać udział dziewczyny, które ukończyły 14 lat, ale nie osiągnęły jeszcze wieku 18 lat. Podczas tegorocznej gali poznamy najpiękniejszą nastolatkę w naszym kraju, a także godną następczynię Magdaleny Michalskiej, która otrzymała koronę w 2019 roku.

Galę Miss Polski Nastolatek 2020 poprowadzą aż trzy osoby. Na scenie zobaczymy Ilonę Krawczyńską - Miss Ziemi Łódzkiej i finalistkę Miss Polski 2014, Kamilę Świerc - Miss Polski 2017, a także osobowość telewizyjną Krzysztofa Ibisza. Kiedy dokładnie odbędzie się finał konkursu Miss Nastolatek 2020? Kto zadba o muzyczne atrakcje? My już wiemy - będzie się działo!

Miss Polski Nastolatek 2020 - kiedy jest finał?

O tytuł najpiękniejszej nastolatki roku 2020 walczyć będą 24 finalistki. Kiedy jest finał konkursu Miss Polski Nastolatek w telewizji? Wielka gala odbędzie się już w piątek 15 stycznia 2021 roku. Transmisja zostanie wyemitowana na żywo specjalnie dla wszystkich widzów na kanale Super Polsat. Start godzina 20:00.

Miss Polski Nastolatek 2020 - gwiazdy

Kto zadba o muzyczną atmosferę podczas konkursu Miss Polski Nastolatek 2020? Na scenie zobaczymy między innymi Viki Gabor, która zachwyciła wiele osób nie tylko w Polsce, ale także na świecie. To ona wygrała Eurowizję Junior 2019, a także wydała swój debiutancki krążek, który okazał się strzałem w 10-tkę! Oprócz nastolatki zaśpiewa uwielbiany przez polską publiczność Dawid Kwiatkowski, Paulina Stanisławczyk, a także Paweł Tur. 

Fit słodycze [TEST] | ESKA XD - Fit vlog #10
Najnowsze