Miss Polski 2020 - kiedy jest finał? Co będzie się działo? Na scenie zagrają wyjątkowe gwiazdy!

i

Autor: Mateusz Jagielski/East News Miss Polski 2020 - kiedy jest finał? Co będzie się działo? Na scenie zagrają wyjątkowe gwiazdy!

Miss Polski 2020 - kiedy jest finał? Co będzie się działo? Na scenie zagrają wyjątkowe gwiazdy!

2021-01-12 11:55

Miss Polski to Konkurs Piękności, który organizowany jest w naszym kraju od wielu lat. W 2020 roku po raz trzydziesty pierwszy zostanie wybrana najpiękniejsza Polka. Transmisja konkursu odbędzie się w Telewizji Polsat. Kiedy dokładnie jest finał? Co będzie się działo? Na scenie zobaczymy nie tylko piękne dziewczyny, zjawiskowych prowadzących, ale także muzyczne gwiazdy!

Spis treści

  1. Miss Polski 2020 - kiedy jest finał?
  2. Miss Polski 2020 - kto wystąpi na scenie?

Miss Polski 2020 - kiedy jest finał? Co będzie się działo? To ciekawi wiele osób. Już lada moment poznamy kolejną, najpiękniejszą Polkę. Konkurs Piękności organizowany jest w naszym kraju od 1990 roku, dlatego w tym roku odbędzie się po raz trzydziesty pierwszy. Eliminacje do Konkursu organizowane są najpierw na poziomie regionalnym, a następnie odbywa się ćwierćfinał, półfinał i ścisły finał na żywo. Od wielu lat Konkurs Miss Polski emitowany jest w Telewizji Polsat. Przypomnijmy, że Miss Polski 2019 została Magdalena Kasiborska, która godnie zastąpiła zwyciężczynię Konkursu Piękności z 2018 roku - Olgę Buława.

Finał Miss Polski 2020 pomimo tego, że odbywa się zimą, będzie naprawdę gorący. Na widzów przed telewizorami czeka moc atrakcji. Wydarzenie poprowadzą - Paulina Sykut-Jeżyna, a także Krzysztof Ibisz, natomiast z kandydatkami na tzw. backstageu porozmawia Agnieszka Hyży.

Sprawdźcie listę hitów na ferie 2021!

Miss Polski 2020 - kiedy jest finał?

Finał Miss Polski 2020 odbędzie się w niedzielę 17 stycznia 2021 roku. Galę finałową wyemituje na żywo Telewizja Polsat. Start o godzinie 20:00.

Miss Polski 2020 - kto wystąpi na scenie?

O niesamowitą atmosferę podczas Gali Miss Polski zadbają znane, polskie gwiazdy. Jedną z nich będzie Kortez, który wykona swoje największe hity Hej wy i Z imbirem. Nie zabraknie także emocjonalnych brzmień od Pawła Domagały. Chodzi oczywiście o piosenkę Weź nie pytaj, a także kawałek z jego najnowszej płyty Wracaj. Trzecią gwiazdą, która sprawi, że ten wieczór będzie niesamowity jest Ania Wyszkoni. To właśnie ona podczas prezentacji finalistek w sukniach ślubnych od Violi Piekut zaśpiewa romantyczny kawałek Zapytaj mnie o to kochany. Na widzów przed telewizorami czekać będzie jeszcze jedna niespodzianka! Na scenie pojawi się była Miss Supranational 2011 - Monika Lewczuk. Artystka zaśpiewa covery hitów zagranicznej gwiazdy Dua Lipy - Don’t Start Now oraz Levitating.