Miss Polski 2021

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News

Miss Polski 2021 - WYNIKI. Kto zdobył koronę najpiękniejszej?

2021-08-20 23:07

Za nami finał 32. Narodowego Konkursu Piękności. O koronę i tytuł Miss Polski 2021 walczyły 24 kandydatki z różnych części naszego kraju. Każda z nich jest wyjątkowa, lecz jak to w przypadku konkursów bywa, zwycięzcą może zostać tylko jedna. Kto został nową Miss Polski 2021? Sprawdźcie wyniki tegorocznego konkursu piękności.

Miss Polski 2021 - WYNIKI. Kto zdobył koronę najpiękniejszej? Podczas 32. odsłony Narodowego Konkursu Piękności, który odbył się w piątek 20 sierpnia zobaczyliśmy 24 kandydatki z różnych części naszego kraju. Każda z dziewczyn wyróżniała się przepiękną urodą i oczywiście pragnęła zdobyć tytuł i koronę Miss Polski 2021. Oprócz tego na uczestniczki czekały nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych oraz możliwość reprezentowania naszego kraju na najbardziej prestiżowych konkursach w różnych częściach świata. Zanim jednak kandydatki walczące o koronę usłyszały werdykt, zaprezentowały się w wyjątkowych kreacjach między innymi od projektantki Violi Piekut. Oprócz tego na wszystkich czekały także muzyczne uniesienie, które zagwarantowała Viki Gabor, Kayah, Ania Karwan oraz Nick Sinckler. W ubiegłym roku tytuł Miss Polski 2020 zdobyła Anna-Maria Jaromin. Komu najpiękniejsza Polka przekazała koronę podczas 32. odsłony konkursu? WYNIKI są już znane!

Miss Polski z Katowic wstąpiła na jeden dzień do policji. Anna Maria-Jaromin wzięła udział w teście sprawnościowym

Miss Polski 2021 - WYNIKI. Kto zdobył koronę najpiękniejszej?

Koronę najpiękniejszej Polki od Anny-Marii Jaromin odebrała 24-letnia Agata Wdowiak z Łodzi. Oprócz niej wyróżnione zostały:

  • Miss Polski 2021 - Agata Wdowiak
  • I wicemiss - Natalia Brzozowska
  • II wicemiss - Magdalena Majda
  • III wicemiss - Dominika Dąda
  • IV wicemiss - Stella Czyszewicz
  • Miss Polski Widzów Polsatu 2021 - Justyna Kokoszka
  • Miss Polski Internetu 2021 - Sabrina Olkowicz

Agata Wdowiak - kim jest Miss Polski 2021?

Agata Wdowiak, czyli nowa Miss Polski 2021 ma 24 lata. Urodziła się i mieszka w Łodzi. Jest absolwentką Geomonitoringu, Zarządzania Biznesem, a obecnie studiuje Nanotechnologię na Politechnice Łódzkiej. Ukończyła szkołę muzyczną I i Il stopnia i co ciekawe zawsze fascynowała ją kariera pianistki. Często pracuje jako modelka, co daje jej bardzo dużo radości. Oprócz tego kocha sport, w tym wspinaczkę i pływanie. Agata ukończyła kurs ratownictwa WOPR, a poza tym interesuje się motoryzacją.

Sonda
Miss Polski 2021 - zgadzasz się z werdyktem jury?