Viola Piekut

i

Autor: Piotr Molecki/East News

Viola Piekut - wiek, sukienki wieczorowe, prywatnie, mąż, kariera, Instagram

2021-08-20 14:47

Kim jest Viola Piekut? To jedna z najpopularniejszych projektantek w Polsce. Jej kreacje są nie tylko luksusowe, ale również bardzo kobiece i po prostu piękne! Jak zaczęła się jej przygoda z projektowaniem sukienek wieczorowych i ślubnych? Ile ma lat i kto jest jej mężem? Najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.

Spis treści

  1. Viola Piekut - wiek
  2. Viola Piekut - wzrost
  3. Viola Piekut - mąż
  4. Viola Piekut - kariera
  5. Viola Piekut - Instagram

Viola Piekut - wiek, sukienki wieczorowe, prywatnie, mąż, kariera, Instagram takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Kim jest Viola Piekut? To jedna z najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych projektantek mody w Polsce. Jej kreacje wieczorowe i ślubne zawsze są perfekcyjne, w efekcie czego stają się obiektem westchnień i marzeń niejednej kobiety. Gwiazdy z branży muzycznej, aktorskiej i nie tylko dosyć często sięgają po kreacje projektantki. Szczególnie można je zobaczyć na wielkich wydarzeniach, czerwonych dywanach i ściankach gdzie błyszczą w outfitach Violi Piekut. Jej przygoda z modą i tworzeniem sukienek zaczęła się w momencie, kiedy szukała dla siebie idealnej sukienki. Nic nie wpadało jej w oko, miała problem ze znalezieniem tej idealnej, aż w końcu zdecydowała się zaprojektować ją sama. Krój okazał się petardą, dlatego Viola postanowiła iść w tym kierunku. Jak widać opłaciło się, ponieważ dzisiaj zachwyca większość kobiet w Polsce! Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Piosenki, o których dziś nikt nie pamięta. Kiedyś były to wielkie hity
Sonda
Viola Piekut - czy śledzisz jej projekty?

Viola Piekut - wiek

Ile lat ma Viola Piekut? Projektantka urodziła się w 15 czerwca 1978 roku w Wyszkowie, czyli w 2021 roku skończyła 43 lata.

Viola Piekut - wzrost

Jakiego wzrostu jest Viola Piekut? Takiej informacji nie znajdziemy w sieci.

Viola Piekut - mąż

Czy Viola Piekut ma męża? Serce projektantki jest zajęte. Choć niewiele wiemy, bo bardzo chroni swoją prywatność to czytając niektóre wywiady możemy dowiedzieć się, że mężem Violi Piekut jest Igor - bardzo ważna i odpowiedzialna osobowość w ich firmie. Co ciekawe, owocem ich miłości są dzieci. Viola jest mamą dwóch synów.

Viola Piekut - kariera

Viola Piekut to najpopularniejsza projektantka w Polsce. Jej kreacje uwielbiane są przez gwiazdy i często można spotkać je na czerwonych dywanach. Oprócz tego piękne suknie od Violi Piekut pojawiają się na konkursach piękności i zawsze robią furorę! Jest właścicielką trzech salonów Atelier Viola Piekut: dwóch w Warszawie i jednego w Poznaniu.

Viola Piekut - Instagram

Viola Piekut jest aktywna na Instagramie. Znajdziemy ją bez problemu wpisując w lupkę jej imię i nazwisko lub nick @violapiekut. Nie znajdziemy tam jednak prywatnych relacji projektantki lecz jej przepiękne dzieła w postaci kreacji ślubnych i wieczorowych!