Milena Sadowska

i

Autor: Mateusz Jagielski/East News Milena Sadowska

Miss Polonia zaśpiewała największe hity na żywo. Ten występ widzowie zapamiętają na długo

2020-08-24 10:08

Podczas koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki Miss Polonia 2018 wyszła na scenę i zaśpiewała największe, włoskie hity, które każdy z nas zna na pamięć! Występ pięknej modelki widzowie zapamiętają z pewnością na długo. Jeśli jeszcze nie widzieliście tego występu, koniecznie nadróbcie zaległości - o szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Miss Polonia zaśpiewała największe hity na żywo! Takiego występu nie spodziewał się chyba nikt. Podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki, co niedzielę na scenie w wielu polskich miastach występują muzyczni artyści, którzy rozpalają publiczność do czerwoności. W niedzielę 23 sierpnia na przedostatnim, wakacyjnym koncercie lato, muzyka, zabawa, który odbył się w Mrągowie również ich nie zabrakło. Swoje największe hity zaśpiewali między innymi: zespół Bayer Full, Milano czy też Izabela Trojanowska. Nie zabrakło także wielu niespodzianek. Jedną z nich był występ modelki Mileny Sadowskiej, która w 2018 roku została okrzyknięta tytułem Miss Polonia.

Milena Sadowska wystąpiła na antenie TVP 2 podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki, prezentując legendarne, włoskie hity. Modelka zaśpiewała u boku Marka Kaliszczuka, a także jednego z uczestników The Voice of Poland - Sami Harb. Widzowie mogli usłyszeć piękną Miss w kawałkach takich jak Coco Jambo, czy też Felicita. Powtórkę koncertu możecie obejrzeć już w najbliższą niedzielę 30 sierpnia o godzinie 20:00 na antenie TVP 2.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Milena Sadowska - kto to?

Milena Sadowska, która wystąpiła podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki oczarowała internautów! Poniżej możecie zobaczyć nagranie Miss z próby przed koncertem. Milena Sadowska na co dzień jest modelką, a w listopadzie 2018 roku wygrała konkurs piękności Miss Polonia. Rok później podczas konkursu Miss World 2019, Milena znalazła się na liście TOP 40, co jest wielkim wyróżnieniem. Ponadto była uczestniczką muzycznego programu TVP 2 - Star Voice. Gwiazdy mają głos, a dodatkowo od września 2020 roku widzowie będą mogli usłyszeć jej głos podczas kultowego programu Jaka To Melodia. Milena Sadowska 23 lutego 2020 roku skończyła 21 lat. Możecie ją znaleźć na Instagramie pod nazwą @milena.sadowska, gdzie na InstaStories publikuje wiele ciekawych rzeczy, a także relacje swoich fanów, odnośnie jej występu podczas niedzielnego koncertu lato, muzyka, zabawa.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE