Miss Polonia 2023 - kiedy jest? Gdzie odbędą się wybory?

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Miss Polonia 2023 - kiedy jest? Gdzie odbędą się wybory?

2023-03-21 16:46

Na wybory Miss Polonia 2023 fani konkursu czekają z zapartym tchem. To wtedy poznamy najpiękniejszą Polkę oraz kobietę, która zawalczy o tytuł Miss Świata. O koronę Miss Polonia będzie się starać osiemnaście kandydatek z całego kraju. Kiedy odbędzie się finał konkursu? Mamy dla Was najważniejsze informacje!

Konkurs Miss Polonia każdego roku wyłania najpiękniejszą Polkę. To właśnie tam poznamy kobietę, która będzie miała szansę zawalczyć o tytuł Miss Świata podczas kolejnej edycji. W ostatnim czasie zostało wyłonione osiemnaście finalistek, które już niedługo będą ze sobą współzawodniczyć na scenie. Nie da się ukryć, że w 2023 rządzi przede wszystkim różnorodność. Mamy do czynienia z naprawdę oryginalnymi kandydatkami, które mają ogromne predyspozycje, aby stać się królową piękności. Kiedy odbędzie się finał Miss Polonia 2023? Szczegóły najstarszego konkursu urody w Polsce znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polonia - to te piękności zakładały koronę. Najpopularniejsze zwyciężczynie konkursu

Najlepszy głos w Warszawie? | Dokończ piosenkę #5

Miss Polonia 2023 - kiedy i gdzie?

Kiedy finał Miss Polonia 2023? Fani konkursu zastanawiają się, kiedy dowiemy się, jak wygląda najpiękniejsza Polka. Jak się okazuje, wyniki poznamy tuż przed wakacjami. Oznacza to, że najpóźniej w czerwcu poznamy reprezentantkę Miss World!

ZOBACZ TAKŻE: Zakończenie roku szkolnego 2023 wcześniej?! Uczniowie szybciej zaczną wakacje

Miss Polonia - najpopularniejsze zwyciężczynie

W ubiegłych latach tytuł Miss Polonia zdobywały kobiety, które obecnie robią ogromne kariery. Oto niektóre z nich!

  • Krystyna Sokołowska,
  • Karolina Bielawska,
  • Izabella Krzan,
  • Paulina Krupińska,
  • Marcelina Zawadzka.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE