Mini Majk zawalczy z Frizem?! Marcin Wrzosek chce to zobaczyć!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: SPRAWDZAMY FORMĘ MINI MAJKA! // YouTube.com/6PAK Mini Majk zawalczy z Frizem?! Marcin Wrzosek chce to zobaczyć!

Mini Majk zawalczy z Frizem?! Te słowa o szalonym starciu nie zostawiają wątpliwości!

2023-02-17 13:28

Walka Mini Majka z Frizem sprawiłaby, że mógłby paść rekord pod względem sprzedanych licencji PPV. Z jednej strony mogłaby budzić kontrowersje, ale z drugiej strony niskorosły zawodnik freak-fightowych gal walczył już z wyższym od siebie. Co sam uważa o pomyśle zawalczenia z założycielem Ekipy? Marcin Wrzosek chętnie zobaczyłby takie starcie!

Spis treści

  1. Mini Majk - walka z Frizem?

Mini Majk zawalczy z Frizem?! Temat szalonej i wydaje się nieosiągalnej walki nie wziął się z niczego. Mateusz Krzyżanowski zadebiutował na freak-fightowej gali w 2019 roku. Mierzył się wówczas, co wśród wielu osób wywołało kontrowersje, z Kruszwilem. Postawił mu poprzeczkę bardzo wysoko i internauci byli pełni podziwu umiejętności niskorosłego twórcy. Później mierzył się w swojej kategorii, a niedawno podjął mistrza świata w K1 niskorosłych, Salima Chibouba. Wygrał i czeka na kolejnego rywala, ale niestety nie ma zbyt wielu propozycji. Wiadomo, że pomiędzy Karolem Wiśniewskim, zarządem Ekipy, a także członkami projektu doszło do nieporozumień, w wyniku których postanowili złożyć wypowiedzenie. W gronie zbuntowanych ekipowiczów był właśnie Mini Majk i dlatego właśnie potencjalna walka z Frizem miałaby sens. Tym bardziej, że ostatnio Boxdel podał nową cenę, za jaką Friz zawalczy na Fame MMA. O potencjalną walkę postanowił zapytać Marcin Wrzosek na kanale 6Pak w serwisie YouTube. Jak zareagował Majkel? 

Mini Majk rozstał się Pauliną Kozłowską, ale nie rozpacza. Przekazał radosną wiadomość!

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60

Mini Majk - walka z Frizem?

Walka Mini Majka z Frizem byłaby być może powodem do podania sobie ręki na zgodę. Tak twierdzi wiele osób aczkolwiek ciężko jest sobie wyobrazić taki pojedynek. Choć organizatorzy freak-fightowych gal już wiele razy udowadniali, że nie ma zestawień niemożliwych. Doskonale wiemy, że Mini Majk porzucił kontakt z Frizem, a sam Karol Wiśniewski w przeszłości skrytykował zachowanie swojego kolegi z Ekipy. Chodziło chociażby o słowa Krzyżanowskiego w stosunku do jego aktualnie byłej dziewczyny, Pauliny.

Majkel podgrzał konflikt, gdy z dumą powiedział, że to Friz szukał go, a nie on jego. Internauci odebrali to jako okazanie braku szacunku, za to co Karol Wiśniewski dla niego zrobił. Ta walka ma sens, ale jednocześnie jest niemożliwa z kilku powodów, ale ten główny dotyczy podziału pomiędzy fanami:

Chyba bym nie wziął takiej walki. To by było takie... Pokłóciłoby naszych widzów. To by było niesmaczne dla naszego widza. Masz dziecko, które lubi oglądać Friza i masz mnie. Byłby konflikt i podzieliłby widzów. Jeśli Friz chce, to zapraszam do klubu Boom, możemy zrobić sparing bez konfliktów. Poza tym nie dopuściliby go chyba do walki bo ma pręty w kręgosłupie.

- powiedział Mini Majk. Na co, jak słusznie zauważył Wrzosek, Friz straciłby sporo wizerunkowo. 

Sonda
Friz vs Mini Majk - czy taka walka powinna się odbyć?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE