Friz zawalczy na Fame MMA 2023? Nowa cena za kontrakt zwala z nóg!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: OTO NASZ NOWY PIESEK / Karol Friz Wiśniewski Friz zawalczy na Fame MMA 2023? Nowa cena za kontrakt zwala z nóg!

Friz zawalczy na Fame MMA 2023? Nowa cena za kontrakt zwala z nóg!

2023-02-08 10:35

Friz na Fame MMA dałby z siebie wszystko i niewątpliwie byłoby to jedno z największych wydarzeń w historii polskiego internetu. Walka Karola Wiśniewskiego sprawiłaby, że padłby rekord sprzedanych licencji PPV, a bilety na galę rozeszłyby się w błyskawicznym tempie. Czy do walki Friza na Fame MMA dojdzie? Włodarz podał nową kwotę, którą federacja musiałaby zapłacić.

Spis treści

  1. Friz - walka na Fame MMA 2023
  2. Walka Friza na Fame MMA - PIENIĄDZE, KWOTA

Friz - walka na Fame MMA 2023

Walka Friza na Fame MMA 2023 wzbudza ogromne emocje wśród fanów popularnego twórcy, ale również osób, które kojarzą go tylko z nazwy i z tego, że generuje ogromne zasięgi w internecie. Pomysł, by jeden z najpopularniejszych influencerów w Polsce zawalczył w oktagonie zrodził się w wakacje 2022. Friz podał kwotę za jaką zawalczy na Fame MMA i jeden z włodarzy skrupulatnie zaczął przeliczać opłacalność takiego kontraktu na jeden pojedynek. Youtuber wówczas powiedział, że nie interesuje go gotówka, a akcje spółki Ekipa. Wycenił, że byłby skłonny zawalczyć za półtora miliona akcji, co przy wcześniejszym kursie dawałoby to kwotę 7,8 miliona złotych. Teraz wycena jest nieco inna!

Mini Majk i Paulina Kozłowska rozstali się! Dwuletnia miłość zakończona nagle

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Walka Friza na Fame MMA - PIENIĄDZE, KWOTA

Temat walki Friza powrócił w lutym 2023, czyli po 6 miesiącach od tego, kiedy taki pomysł w ogóle zaistniał. Boxdel, czyli jeden z włodarzy Fame MMA, powiedział w programie Aferki, że nie sprawdza wykresów kursu Ekipy na rynku w celu dokopania, że akcje spadają, tylko po to, by wykupić półtora miliona akcji i zaangażować Wiśniewskiego w galę Fame. Z ciekawości zaczął weryfikować, jaka jest aktualna cena.

Aktualny kurs (w momencie programu Aferki) wynosił 4,21 zł, co mnożąc przez półtora miliona akcji daje kwotę ponad 631 tysięcy złotych.

Tyle według Friza jest on warty, by zawalczyć. Za kupno akcji.

Czy to jest opłacalne? Baron powiedział, że jest to szersze spektrum i gala by musiała być doskonale zorganizowana, by maksymalnie wykorzystać potencjał Friza. Organizatorzy takiej walki, oprócz samego wynagrodzenia, musieliby spełnić poszczególne warunki, jakie postawi Youtuber. Po poważnej operacji kręgosłupa, mając w plecach pręt, ma problem z uprawieniem sportów z maksymalnym eksploatowaniem ciała. Jednym z warunków byłoby zapewnienie, że przeciwnik nie trenuje do pojedynku i tak jak on jest absolutnym laikiem, jeśli chodzi o sporty walki.

Wersow rozstała się z Frizem. Fani wspominają SMUTNĄ sytuację

Sonda
Friz na Fame MMA - czy chciałbyś zobaczyć jego walkę?

Jak Friz zbudował swoje finansowe imperium? POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE