Mini Majk rozstał się Pauliną Kozłowską, ale nie rozpacza. Przekazał radosną wiadomość!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: DŁUGO CZEKALIŚMY NA TEN DZIEŃ / MINI MAJK // instagram.com/majkelki.official/ Mini Majk rozstał się Pauliną Kozłowską, ale nie rozpacza. Przekazał radosną wiadomość!

Mini Majk rozstał się Pauliną Kozłowską, ale nie rozpacza. Przekazał radosną wiadomość!

2023-02-10 15:24

Mini Majk i Paulina Kozłowska nie są już razem, co sugerują ich ostatnie ruchy w mediach społecznościowych. Członek Ekipy Friza, którego odkrył Karol Wiśniewski, wrzucił na stories smutne stwierdzenie, że nic nie trwa wiecznie, a ponadto usunął zdjęcia ze swoją partnerką. Młoda influencerka natomiast, niemal w tym samym momencie, opublikowała symbol złamanego serca. Jak się okazuje ból po rozstaniu nie trwał długo!

Spis treści

  1. Mini Majk i Paulina Kozłowska - rozstanie
  2. Mini Majk - chrupki wracają do sklepów
  3. Mini Majk i Paulina Kozłowska - związek

Mini Majk i Paulina Kozłowska - rozstanie

Rozstanie Mini Majka i Pauliny Kozłowskiej nie było zaskoczeniem dla osób, które od dawna podejrzewały, że para przeżywa trudne chwile. Widać to było szczególnie po filmiku, na którym Paulina wyśmiała drogie prezenty od swojego chłopaka, a także po tym, gdy dowiedzieliśmy się, że ten został wyrzucony z mieszkania. O tym, że Mini Majk i Paulina Kozłowska nie są razem mogliśmy dowiedzieć się za sprawą ich ruchów w internecie. Krzyżanowski dodał stories ze smutnym stwierdzeniem, a młoda influencerka dodała emotikon złamanego serca. Potwierdzeniem rozstania mogą być również usunięte przez członka Ekipy zdjęcia z ukochaną. Wydawać się mogło, że po dwóch latach związku znikną na jakiś czas z sieci. Nic bardziej mylnego. Miło spędzają czas i chętnie się tym chwalą!

David Guetta królem radiowych hitów! Te kawałki z siedmiu płyt są nieśmiertelne

Mini Majk - chrupki wracają do sklepów

Paulina Kozłowska po rozstaniu z Mini Majkiem była z koleżanką na kolacji, czy chociażby spędziła miłe chwile w kinie. Już wiadomo, że to ona przygarnęła Luiska, czyli jednego z piesków, o które wspólnie dbali. Mateusz Krzyżanowski również nie traci czasu i postanowił zająć się swoim biznesem. Jakiś czas temu poinformował, że na rynek wypuszcza markę chipsów sygnowanych poniekąd jego pseudonimem. Majkelki właśnie wróciły do sprzedaży, o czym z radością i uśmiechem na twarzy poinformował:

Witam was serdecznie w ten piękny, wspaniały wieczór. Chcę was poinformować, że o tym, że już od 13 lutego wjeżdżają chrupki Majkelki.

Widać, że pogodził się z sytuacją rozstania i postanowił zająć się biznesem, by nie myśleć o swojej byłej. Zarówno Paulinie, jak i Mini Majkowi życzymy szczęścia!

Mini Majk i Paulina Kozłowska - związek

Mini Majk i Paulina Kozłowska byli parą od 2020 roku. Dziewczyna Mini Majka wzbudziła ogromne zainteresowanie fanów, gdy operator kamery przypadkowo pokazał ją na jednym z filmów Ekipy Friza. Internauci tradycyjnie szybko zareagowali, wykazali się dużą czujnością dostrzegając tajemniczą wówczas kobietę. Potwierdzenie dostaliśmy 22 maja 2021, gdy Mateusz Krzyżanowski oficjalnie poinformował o ich miłości. Nagrali specjalne wideo, na którym przedstawił swoim fanom swoją partnerkę i przyznał, że nie robił tego przez długi czas, bo bał się reakcji internautów.

Wersow rozstała się z Frizem. Fani wspominają SMUTNĄ sytuację

Sonda
Czy szkoda Ci związku Mini Majka i Pauliny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE