Mini Majk z przejęciem przeprosił widzów. Szczere słowa wzbudziły szacunek!

i

Autor: screen z filmu na YouTube / OBRONIĆ PAS | HIGH LEAGUE Mini Majk z przejęciem przeprosił widzów. Szczere słowa wzbudziły szacunek!

Mini Majk z przejęciem PRZEPROSIŁ widzów. Szczere słowa wzbudziły szacunek!

2022-09-22 12:48

Mini Majk potrafi przyznać się do błędu, czym zaimponował swoim fanom. Jeden z najbardziej charyzmatycznych Youtuberów w Polsce postanowił przeprosić swoich widzów za zachowanie, jakie miało miejsce podczas jednego z medialnych spotkań. O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Mini Majk - przeprosiny

Mini Majk w ostatnim czasie był bardzo aktywny. Sporo mówił o tym, jak wyglądały jego relacje z innymi twórcami Domu Ekipy, ale nie chciał jednocześnie zdradzić powodu dramy, jaka rzekomo pomiędzy nimi się pojawiła. Ujawnił jednak, że porzucił kontakt Frizem oraz jak wyglądał początek ich znajomości. Swoimi słowami podzielił internautów, wywołując przy tym dużą dyskusję. Mateusz Krzyżanowski nie miał też łatwego czasu, gdy głośno zrobiło się o niefortunnych słowach, jakie wypowiedział podczas nagrywania filmu ze swoją partnerką, Pauliną. Majkel teraz z pewnością ma nadzieję, że wraz z wygraną na High Leaue karta odwróci się na korzystną. W związku z tym postanowił przeprosić internautów za swoje zachowanie. Co powiedział?

Ile Friz ma pieniędzy za filmy Genzie? Przybliżona kwota powala na kolana!

O co chodzi z JAKUBEM GRABOWSKIM? | ESKA XD - Ale to już było! #57

Mini Majk - przeprosiny

Mini Majk dał znakomitą walkę na High League 4. Bardzo długo się do niej przygotowywał i wiedział, że musi ją wygrać. Po kilkunastu sekundach pokonał mistrza K-1 niskorosłych, Salima Chibouba. Uskrzydlony zwycięstwem nad mistrzem K-1 postanowił przeprosić swoich widzów. Chodzi o przeprosiny za to, co wydarzyło się na konferencji przed galą Malika Montany. Członek Ekipy Friza podczas spotkania face to face nie chciał podać swojemu przeciwnikowi ręki. Co więcej pokazał mu środkowy palec. Chodzi dokładniej o ten moment:

Mini Majk chciał całkowicie podejść do tej walki sportowo i uznał, że jego zachowanie nie było w porządku. Choć warto przypomnieć, że chwilę wcześniej na tej samej konferencji, to jego przeciwnik zachował się niehonorowo powalając Majkela na ziemię. Co powiedział?

Chciałem was przeprosić za moje niesportowe zachowanie na konferencji. Jest mi trochę wstyd za to. Dziękuję wam za wsparcie na gali