Miłosz Mogielski - Ignacy Błażejowski: bitwa w Voice of Poland do hitu Marcina Maciejczaka!

Miłosz Mogielski - Ignacy Błażejowski: porywająca bitwa do hitu Marcina Maciejczaka!
Autor: fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP Miłosz Mogielski - Ignacy Błażejowski: porywająca bitwa do hitu Marcina Maciejczaka!

Miłosz Mogielski i Ignacy Błażejowski zmierzyli się w bitwie o miejsce w drużynie Edyty Górniak. Kto wygrał to starcie? Kogo wybrała trenerka? Przekonajcie się i sprawdźcie na ESKA.pl.

Miłosz Mogielski - Ignacy Błażejowski: bitwa w Voice of Poland 11 mogła wywołać gęsią skórkę! I zapewne tak było, bo obaj zaprezentowali wyjątkowe umiejętności. Doskonale pamiętamy, gdy Miłosz Mogielski został wybuczany przez publiczność, a tak naprawdę przez montażystów, którzy dołożyli taki efekt przy montażu materiału. Pamiętamy też moment, gdy Ignacy Błażejowski wzruszył całą Polskę! Młody wokalista wykonał w Przesłuchaniach w Ciemno megahit I See Fire, Eda Sheerana. Odwrócił się Michał Szpak, który z pewnością pamięta, gdy tym wykonaniem przekonała go do siebie Marta Gałuszewska, która jak się później okazało, wygrała program.

Miłosz Mogielski - Ignacy Błażejowski: bitwa w Voice of Poland 11

Miłosz Mogielski i Ignacy Błażejowski zmierzyli się ze sobą w The Voice of Poland 11. Była to jedna z ostatnich bitew, podczas drugiego odcinka tego etapu. Duet wykonał utwór, który wykonuje oryginalnie zwycięzca The Voice Kids 3. Chodzi oczywiście o Marcina Maciejczaka i jego hit Jak gdyby nic. Edyta Górniak stanęła przed trudnym zadaniem wyboru uczestnika, który lepiej poradził sobie z tą przepełnioną emocjami piosenką. Ostatecznie zdecydowała, że do nokautów zabiera ze sobą Ignacego Błażejowskiego. Miłosz Mogielski czekał na to aż ktoś wciśnie przycisk kradzieży, ale tak się ostatecznie nie stało.

Najnowsze