Miłosz Bachonko - wiek, wzrost, rodzice, szkoła, akordeon. Kim jest finalista Mam Talent?

2022-11-26 22:21
Miłosz Bachonko
Autor: TVN

Miłosz Bachonko jest młodnym mistrzem akordeonu, który zawładnął sceną Mam Talent. Podczas castingów otrzymał Złoty Przycisk, który zagwarantował mu miejsce w półfinałach programu. Pomimo młodego wieku, chłopak ma na koncie ogromne sukcesy. Zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje o Miłoszu w jednym miejscu.

Miłosz Bachonko - wiek, rodzice, akordeon. Takich informacji poszukuje ostatnio wielu internautów. Miłosz Bachonko jest młodym akordeonistą, który z każdym kolejnym występem w Mam Talent udowadniał, że zasługuje na zdobycie głównej nagrody w programie. Zima Vivaldiego w jego interpretacji poruszyła nie tylko publiczność, również jurorzy Mam Talent 2022. Pod wrażeniem jego umiejętności był też Michał Kempa, dzięki któremu młody akordeonista zdobył Złoty Przycisk. Miłosz ma na koncie sporo międzynarodowych sukcesów. Miłosz Bachonko jest zdobywcą kilkudziesięciu wysokich miejsc i nagród Grand Prix w konkursach oraz festiwalach akordeonowych w Polsce i za granicą. Czołowe miejsca zajął m.in. na Art-Duo Music Festival w Pradze, Czech Online Accordion Competition w Ostravie; Accordion Players Concord of Sounds na Łotwie, czy Accordion Competition Vilnius 2021 na Litwie. Miłosz nie tylko gra, ale również sam komponuje. Jego marzeniem jest otwarcie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej akordeonowym występem.

Mam Talent 2022 - kto wygra? Te umiejętności mają najlepsi z najlepszych!

Jadwiga Krowiak i Sara Kreis w Mam Talent wyginają się do hitu Sanah. Jurorzy zaniemówili!

Miłosz Bachonko - wiek

Miłosz Bachonko ma 12 lat. Jednak pomimo swojego wieku, może pochwalić się wielkimi sukcesami muzycznymi na arenie międzynarodowej.

Miłosz Bachonko - wzrost

Niestety w sieci nie ma żadnych informacji na temat tego, ile Miłosz Bachonko ma wzrostu. Nic w tym dziwnego. 12 latek wszedł właśnie w okres dojrzewania, więc jego wzrost w każdym momencie może się zmienić.

Miłosz Bachonko - rodzice

Rodzice Miłosza Bachonko są muzykami. Mama gra na fortepianie. Z kolei tata na akordeonie oraz prowadzi zespół ludowy Rokiczanka.

Agnieszka Chylińska w Mam Talent wylała morze łez. Wszystko przez jedną z uczestniczek

Miłosz Bachonko - szkoła

Miłosz Bachonko jest uczniem Szkoły Muzycznej I i II st. im. Lutosławskiego w Lublinie.

Miłosz Bachonko - akordeon

Miłosza Bachonko miłością do akordeonu zaraził go tata, który również gra na tym wyjątkowym instrumencie. Miłosz zaczął grać na akordeonie gdy miał 5 lat. Z kolei swoje pierwsze kompozycje zaczął tworzyć już w wieku 6 lat.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze