Agnieszka Chylińska w Mam Talent wylała morze łez. Wszystko przez jedną z uczestniczek

2022-11-07 9:53
Mam Talent
Autor: TVN Talent Show/WJECHAŁA NA SCENĘ NA WÓZKU I ROZWALIŁA CHYLIŃSKĄ GŁOSEM! | Mam Talent

Uczestniczka doprowadziła Agnieszkę Chylińską do łez. Jurorzy Mam Talent nie mogli powstrzymać swoich emocji po występie wokalistki, która zdradziła, co jest jej receptą na sukces.

Agnieszka Chylińska nie mogła powstrzymać łez w Mam Talent. Drugi półfinałowy odcinek Mam Talent 2022 był istną mieszanką emocji. Nie zabrakło zaskakujących momentów, szczerych uśmiechów, ale również wzruszeń. Uczestniczka doprowadziła Chylińską do łez. 14. edycja Mam Talent ma naprawdę wysoki poziom. Uczestnicy, chcąc zdobyć główną nagrodę i wygrać program, robią wszystko, by zapaść widzom w pamięci oraz zachwycić jurorów. Nie zawsze jest to łatwe. Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Jan Kliment są naprawdę wymagający. Jurorzy Mam Talent szukają nie tylko niezwykle utalentowanych osób, ale również autentyczności i naturalności. Wielu wydaje się, że Agnieszka Chylińska znalazła już swoją faworytkę. Uczestniczka, swoim występem, wzruszyła Agnieszkę do tego stopnia, że ta nie mogła powstrzymać łez.

10-latek podbił scenę Mam Talent. Jego cyrkowy występ zahipnotyzował jury

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Laura Florentyna Dziąba - półfinał Mam Talent

Laura Florentyna Dziąba, podczas półfinałowego odcinka 14. edycji Mam Talent, niesamowicie wzruszyła jurorów. Chorująca na wrodzoną łamliwość kości wokalistka wykonała utwór Adele - Skyfall. Występ uczestniczki niósł ze sobą tyle emocji, że doprowadził Agnieszkę Chylińską do łez.

Tak pięknie smakujesz tego życia, tak mądrze. Twój talent... tu nie ma żadnej dyskusji. Jeśli te emocje faktycznie tak rezonują w ludziach i oni tak bardzo ci ufają, to ja myślę: dziewczyno, świat należy do ciebie.

Jan Kliment podzielił zdanie Agnieszki.

Małgorzata Foremniak w Mam Talent nie wytrzymała. Doszło do rozłamu w jury

Mówisz o emocjach, ja powiem o sile. Jesteś silną kobietą. James Bond 007 to jest pikuś. Ty jesteś 001!

Laura zdradziła, co sprawia, że jest tak pozytywnie nastawioną do życia osobą.

Dla mnie najważniejsze jest, żeby przed słuchaczami dać z siebie wszystko i przekazać im swoje emocje. To jest najważniejsze - nie show, a emocje.

Laura Florentyna Dziąba zajęła pierwsze miejsce w w półfinale i będzie jedną z osób, które powalczą o zwycięstwo w 14. edycji Mam Talent i 300 tys. zł.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze