Mam Talent 2022 - kto wygra? Te umiejętności mają najlepsi z najlepszych!

2022-11-26 14:49
Mam Talent
Autor: TVN

Finał Mam Talent 2022 zbliża się wielkimi krokami. Znamy już część uczestników, którzy zawalczą o pierwsze miejsce i główną nagrodę. Kto dostał się do finału Mam Talent 2022? Kto wykorzysta niepowtarzalną szansę? Sprawdziliśmy!

Finał 14. edycji Mam Talent to wydarzenie, na które z niecierpliwością czekają widzowie popularnego talent show. Uczestnicy, którzy dostali się do finału Mam Talent 2022 dostarczają nam niesamowitych emocji. Nieraz byliśmy świadkami niebezpiecznych, zapierających dech w piersi występów jak również tych, w trakcie których nie da się opanować łez wzruszenia. Uczestnicy 14. edycji Mam Talent, od pierwszych występów na wielkiej scenie, oceniani są przez Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Foremniak i Jana Klimenta. Jednak odcinki na żywo rządzą się swoimi prawami. A w zasadzie prawami widzów. To właśnie oni, wraz z jury, wybierają tych, którzy zaprezentują swoje umiejętności w finale i zawalczą o główną nagrodę.

Agnieszka Chylińska w Mam Talent wylała morze łez. Wszystko przez jedną z uczestniczek

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Mam Talent 2022 - kto w finale?

W pierwszym półfinałowym odcinku Mam Talent 2022 do wielkiego finału przeszli: Waldek Kukurowski, który zebrał największą liczbę głosów, Jadwiga Krowiak i Sara Kreis, które zostały wybrane przez jury programu oraz zdobywca platynowego przycisku Miłosz Bachonko. Drugi odcinek przyniósł nam kolejnych uczestników, którzy zawalczą w wielkim finale. O główną nagrodę zawalczą: Laura Florentyna Dziąba, która dostała najwięcej głosów od widzów oraz Teatr Sztuka Ciała, którzy zostali wybrani przez jury. Z kolei podczas trzeciego odcinka widzowie zdecydowali, że do finału przejdzie Martyna Stawowy. Kolejna finalistka została wybrana przez jury i jest nią Daria Umańska. Każdy z nich ma szansę na główną nagrodą 14. edycji Mam Talent, czyli czek na 300 tys. złotych.

Małgorzata Foremniak w Mam Talent nie wytrzymała. Doszło do rozłamu w jury

Mam talent 2022 - finaliści:

  • Waldek Kukurowski zachwyca swoimi pokazami ekstremalnych akrobacji na rowerze. Uczestnik pokazuje wszystkim, czym jest sunt rowerowy i jakie sztuczki można wykonać na zwykłym rowerze.
  • Jadwiga Krowiak i Sara Kreis prezentują porywające pokazy i niesamowite akrobacje na wysokości. Akrobatki łączą akrobatykę powietrzną z różnymi jej wersjami z elementami gimnastyki, baletu czy stretchingu.
  • Miłosz Bachonko jest młodym akordeonistą, który podczas castingów zdobył złoty przycisk. Utalentowany artysta udowadnia, że w przypadku gry na akordeonie - nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.
  • Laura Florentyna Dziąba zauroczyła wszystkich swoim wokalnym talentem. Wokalistka, podczas występów porusza swoją wrażliwością oraz emocjami.
  • Teatr Sztuka Ciała pokazuje magię teatru. Grupa pokazuje komedię ciał z elementami klaunady i pantomimy, którą rozśmiesza widzów do łez.
  • Martyna Stawowy to utalentowana tancerka akrobatyczna, która podczas castingów otrzymała złoty przycisk. Siedmiolatka pokazuje wszystkim czym jest modern jazz oraz to, że ciało ludzkie nie ma prawie żadnych ograniczeń.
  • Daria Umańska prezentuje akrobacje na linie, kole, szarfie i hamaku. Niezwykle wygimnastykowana i roztańczona uczestniczka zachwyca swoimi umiejętnościami oraz naturalnością.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze