Miley Cyrus zakochana w kawałku Ariany Grande! Ta reakcja mówi wszystko

2019-03-13 16:29
Miley Cyrus i Ariana Grande
Autor: east news

Jednym z największych hitów początku 2019 roku jest niewątpliwie kawałek 7 Rings Ariany Grande. W ciągu zaledwie miesiąca, utwór przesłuchano aż 247 milionów razy! Piosenkę kochają nie tylko fani wokalistki, ale również inne gwiazdy. Jedna z nich dała o tym znać za pośrednictwem Twittera.

Miley Cyrus kocha piosenkę Ariany Grande! Musicie zobaczyć post artystki! Nie od dziś wiadomo, że Miley Cyrus bardzo lubi się z autorką break up with your girlfriend, i'm bored. Mimo długiej znajomości, to po koncercie One Love Manchester wokalistki złapały ze sobą lepszy kontakt. Miley bardzo docenia artystyczny dorobek Ariany, o czym dała znać za pośrednictwem swojego Twittera.

Przeczytaj także: Znany zespół oskarża Jonas Brothers! Hit Sucker plagiatem?

Zobacz: Wiosna 2019 - TE hity będą królować na waszych playlistach! [VIDEO]

Miley Cyrus i Ariana Grande

Miley Cyrus wrzuciła na Twittera wideo z trasy koncertowej z 2014 roku. Nie byłoby w tym nic dziwnego ani zaskakującego, gdyby nie fakt, że zamiast wokalu Miley, słychać głos Ariany Grande. Połączenie ruchu scenicznego Miley z piosenką 7 Rings Ariany daje naprawdę niezły efekt! Zobaczcie sami:

Filmik momentalnie zrobił furorę. Fani zarówno jednej, jak i drugiej wokalistki byli zachwyceni mashupem. Po wrzuconym przez Miley Cyrus poście widać, że pokochała ona piosenkę 7 Rings!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze