Mikołaj Jędruszczak - kim jest, wiek, wzrost, tenis, Prime MMA, Warsaw Shore, Sylwia Madeńska, Instagram

2022-07-06 16:09
Mikołaj Jędruszczak
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Mikołaj Jędruszczak walczy na Prime Show MMA 2. Zawodowy tenisista, wielokrotny medalista, tancerz i fotomodel zmierzy się w pojedynku Mateuszem Milem. Wielu internautów szuka informacji o zawodniku, więc postanowiliśmy zebrać wszystkie najważniejsze w jednym miejscu.

Mikołaj Jędruszczak - kim jest zawodnik, który zmierzy się podczas gali Prime Show MMA 2 z modelem Mateuszem "Milu" Milem? Wielu widzów może go kojarzyć z telewizyjnych show "Love Island. Wyspa miłości", "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy", a także "Tańca z gwiazdami", gdzie zawalczył z Sylwią Madejską o Kryształową Kulę w 11. edycji programu. Poza licznymi występami na ekranie, reprezentował Polskę jako tenisista w rozgrywkach międzynarodowych. Był uczestnikiem programu Davis Cup Future i występował w drużynowych mistrzostwach Europy i świata. Teraz zadebiutuje dla federacji typu freak fight podczas gali „PRIME 2: Kosmos”. Co jeszcze wiemy o zawodniku?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Karta walk na PRIME MMA 2 - Kto walczy? Lista zawodników

Te gwiazdy POMNIEJSZYŁY sobie BIUST [Doda, Krupa, Woźniak-Starak] | ESKA XD - Hotplota #52

Mikołaj Jędruszczak - kim jest

Mikołaj to polski tenisista, który poza grą podjął również działalność trenerską. Uzyskał licencję trenera PZT i ITF. Szkolił m.in. Stefanię Rogozińską-Dzik i Weronikę Falkowską. Znalazł się również w sztabie szkoleniowym reprezentacji Polski w rozgrywkach Pucharu Federacji, gdzie pełnił funkcję sparingpartnera.

Mikołaj Jędruszczak - wiek, wzrost

Mężczyzna urodził się 27 sierpnia 1993 roku w Toruniu. Mikołaj ma młodszego brata Marcela, który również jest tenisistą. Zawodnik mierzy 188cm.

Mikołaj Jędruszczak - tenis

Jędruszczak ma za sobą liczne sukcesy w tenisie. Mimo, że nie wygrał żadnego turnieju to wielokrotnie zdobywał medale mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. W 2013 r. został finalistą Polski w grze podwójnej, a dwa lata później finalistą zawodów gry mieszanej. W rankingu ATP Tour w grze pojedynczej najwyżej sklasyfikowany był na 924. miejscu (2016), natomiast w rozgrywkach gry podwójnej zajmował 821. pozycję (2013).

Mikołaj Jędruszczak - Prime MMA

Mikołaj zmierzy się 9 lipca 2022 roku w federacji typu freak fight - Prime Show MMA. Jego przeciwnikiem będzie model Mateusz "Milu" Mil. Będzie to jego debiut na tego typu wydarzeniu.

Mikołaj Jędruszczak - Warsaw Shore

Jędruszczak brał udział w kilku programach telewizyjnych m.in. "Love Island. Wyspa miłości", czy w "Tańcu z gwiazdami". Był również gościem w jednym z odcinków 16. sezonu programu "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy". Jeszcze w tym samym roku wziął udział w show "One Night Squad" oraz był jednym z gości w talk-show Kuby Wojewódzkiego.

Mikołaj Jędruszczak - Sylwia Madeńska

Mikołaj Jędruszczak od jakiegoś czasu przerzuca się oskarżeniami z Sylwią Madeńską. Mężczyzna domaga się od swojej byłem dziewczyny zwrotu dużej sumy pieniędzy, których tancerka miała mu nigdy nie oddać. W kwietniu pochwalił się na Instragramie zdjęciem, gdzie zaprezentował sądowy nakaz zapłaty.

Mikołaj Jędruszczak - Instagram

Mężczyzna aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, również na Instagramie. Można go znaleźć pod nazwą @mikolaj_jedruszczak_official.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze