Marcin Maciejczak zaskoczył swoich słuchaczy. Szykuje się najlepsza płyta pod słońcem?

2021-04-22 10:07
Marcin Maciejczak
Autor: screen z YouTube/Marcin Maciejczak

Marcin Maciejczak to artysta, który kiedy tylko wypuszcza nową piosenkę lub zaczyna śpiewać, od razu kradnie całe show. To właśnie jego głos sprawia, że słuchacze chcą więcej i więcej, a ekscytacji nie ma końca. Teraz Marcin zaprezentował światu nowość i... szykuje się do wydania płyty. Czy będzie do najlepsze twórczość pod słońcem?

Marcin Maciejczak to chłopak, który zaskakuje za każdym razem. Nie dość, że powalił wszystkich na kolana w The Voice Kids, to po wygranej w muzycznym talent-show, nie zatrzymał się ani na chwilę. Teraz idzie przez branżę muzyczną niczym burza i nie zatrzymuje się ani na chwile. Nastoletni artysta oprócz szkolnych i domowych obowiązków, ma jeszcze czas właśnie na spełnianie muzycznych marzeń i na swoje hobby, jakim jest Digital Art. Teraz Marcin Maciejczak pokazał się ponownie ze swojej subtelnej strony w swoim najnowszym singlu Nie proszę o więcej. Piosenka powstała w duecie z Luną, czyli Aleksandrą Wielgomas. Połączenie tych dwóch wokali - subtelnego głosu Marcina i delikatnego głosu Luny sprawiło, że singiel zachwyca już od pierwszych sekund.

Marcin Maciejczak i jego droga do sławy! Usłyszeliśmy go rok temu

Marcin Maciejczak - debiutancka płyta

Marcin Maciejczak i Luna to połączenie idealne. Ich głosy w piosence Nie proszę o więcej, wpisują się w rytm znakomicie, a teledysk jest lekki i przyjemny dla oka, aż można się w nim zakochać! Co ciekawe, piosenka młodego artysty znajdzie się na jego debiutanckiej płycie, której premiera odbędzie się jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku - czyli już niebawem. Fani nie mogą się doczekać i z niecierpliwością czekają na ten wielki dzień. Historyczny moment właśnie nastał, a artysta skończył nagrywać ostatni numer na swój debiutancki krążek. Czy będzie to najlepsza płyta pod słońcem? Odpowiedź jest tylko jedna! Skoro każda piosenka Marcina Maciejczaka zaskakuje i zachwyca, to nie może być inaczej! 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze