Była w The Voice of Poland, a teraz wygrała Szansę na Sukces! Kim jest Julia Mróz?

2020-10-26 12:40 Ewelina Kulasza
Julia Mróz
Autor: fot. archiwum prywatne / Julia Mróz

Telewizyjne programy typu talent-show, to prawdziwa kopalnia młodych talentów. To także furtka do branży muzycznej, dla niejednej osoby, która pasjonuje się muzyką od zawsze. Idealnym przykładem jest Julia Mróz, która się nie poddała i wygrała Szansę na Sukces. co musicie o niej wiedzieć? Znacie ją jeszcze z The Voice od Poland!

Kim jest Julia Mróz? To właśnie ona zachwyciła barwą swojego głosu w niedzielę 25 października 2020 roku. Młoda wokalistka pojawiła się w znanym, muzycznym show Szansa na Sukces Opole 2021 i finalnie wygrała 4. odcinek programu. Jej głosem oczarowali się nie tylko widzowie przed telewizorami czy też internauci, ale również sama Cleo. 19-letnia artystka zaśpiewała piosenkę Sztorm z repertuaru polskiej gwiazdy, a po ogłoszeniu werdyktu wystąpiła na scenie razem z Cleo. Ten widok zapadnie w pamięci niejednego widza na bardzo długo i nie ma się czemu dziwić! 

Julia Mróz kocha muzykę nie od dziś. Wygrana w Szansie na Sukces, to dla niej prawdziwa furtka do kariery w wielkim świecie. Co ciekawe, młoda artystka ma wiele wspólnego z Alicją Szemplińską, która została okrzyknięta w Szansie na Sukces reprezentantką Polski na Eurowizji 2020. Jak się okazuje, wcale nie chodzi tutaj tylko o miłość dziewczyn do muzyki i śpiewania. Co łączy te dwie zdolne artystki? Będziecie zaskoczeni!

Julia Mróz - The Voice of Poland i nie tylko

Co łączy zwyciężczynię 4. odcinka Szansy na Sukces Opole 2021 i Alicję Szemplińską? Otóż Julia tak jak i Alicja w wieku 14 lat wystąpiła na scenie w programie Hit Hit Hurra. Następnie dziewczyny po kilku latach spotkały się w The Voice of Poland. Julia Mróz, tak jak Alicja zaprezentowała swój wokal w 10. edycji muzycznego show. Podczas Przesłuchań w Ciemno, pokazała się Polsce w piosence Sorry Not Sorry z repertuaru Demi Lovato. Trenerzy od razu stwierdzili, że jest świetna, a w jej stronę odwróciły się, aż trzy fotele! Magicznego przycisku użyli Tomson i Baron, Michał Szpak i Margaret. Julia finalnie zdecydowała się kształcić dalej swój wokal pod skrzydłami Michała Szpaka. Niestety odpadła z programu, ale szybko postanowiła spełniać swoje marzenia dalej. Wygranie Szansy na Sukces, to nie tylko olbrzymia przygoda w jej życiu, ale również ścieżka do wielkiej kariery w branży muzycznej. Trzymamy kciuki!

Gadający kot | ESKA XD - Coś dobrego #7
Najnowsze