Michał Szpak

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Michał Szpak dostał pytanie o męża. To zdjęcie wywołało aferę!

2024-06-24 12:46

Michał Szpak stara się dzielić ze swoimi fanami najnowszymi projektami i współpracami za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, to robi wszystko, by nie przekroczyć granicy, w której jego życie osobiste stałoby się głównym tematem plotek. Fani jednak nieustannie dopytują o pewne kwestie. Zdarzy się też, że na jego Instagramie pojawi się nieco więcej prywaty. Tak było i tym razem.

Prywatne zdjęcia Michała Szpaka nie są czymś, co często możemy zobaczyć na jego Instagramie. Artysta stara się, by na jego mediach społecznościowych głównym tematem była muzyka i moda. Jednak nie zawsze mu się to udaje. Szczególnie, gdy chodzi o wścibskich dziennikarzy, paparazzi i ciekawskich fanów, którzy nieustannie dopytują o jego drugą połówkę. Teraz, Michał Szpak kolejny raz jest na językach. Ponownie chodzi o jego uczucia i romantyczne uniesienia. A to wszystko przy okazji najnowszego projektu, którym chciał się pochwalić. Internauci dostrzegli jednak coś zupełnie innego, niżeli zawodowy kontekst.

Michał Szpak ponownie debiutuje. Mówi o swoim udziale w "The Voice of Poland"!

Michał Szpak - mąż

Mąż Michała Szpaka, to temat, który rozgrzał sieć do czerwoności. Artysta znany jest z tego, że nie gryzie się w język i nie ma dla niego tematów tabu, dlatego dwa lata temu ujawnił, że należy do społeczności LGBT+ i jest queerowy. Następnie wprost przyznał, że jest panseksualny. Choć dla części osób było to niezwykle kontrowersyjne wyzwanie, to opinia publiczna szybko pogodziła się z faktem, że o życiu Michała Szpaka decyduje jedynie on sam i nie ma sensu tworzyć otoczki hejtu i nienawiści, co początkowo miało miejsce. Teraz jednak, przy okazji wrzucenia do sieci zdjęcia informującego o ważnym projekcie, niektórzy ponownie powrócili do tego tematu.

Coś się dzieje. Coś się kręci. Dziękuję, a jutro widzimy się na koncercie. #loveislove - napisał artysta pod fotografią, na której możemy zobaczyć go w otoczeniu znajomych.

Jeden z mężczyzn objął go ramieniem, co dla niektórych równoznaczne było z tym, że Michał i jeden z jego kolegów mają szczególną, romantyczną więź.

Ooo to Twój mąż? - dopytywał jeden z internautów.

Fani Michała zdecydowali się na to, by sprostować sytuację i nie napędzać kolejnych plotek i spekulacji.

A czy ma obowiązek pokazywać. To jego życie prywatne, Michał decyduje, czym się dzieli, a co chce zostawić dla siebie

Jaki mąż? Po prostu przyjaciel artysta, fotograf, projektant mody również

To jest Dawid, przyjaciel Michała