Michał Szpak w nowym teledysku. Niespełniona miłość i negliż

i

Autor: akpa

awantura

Michał Szpak nie wytrzymał. "Skończyła się moja cierpliwość"

2024-05-28 13:04

Michał Szpak słynie z tego, że nie ukrywa swoich myśli i chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami. Trzeba przyznać, że należy do jednych z najbardziej odważnych artystów tych czasów. Na jego Instagramie pojawił się post z okazji Dnia Mamy. Internautka wyprowadziła artystę z równowagi. Padły mocne słowa.

Michał Szpak słynie ze swoich kontrowersji i dużej otwartości do świata. Wielokrotnie odpowiadał hejterom i dawał do zrozumienia wielu ludziom, że jego rodzina, to dla niego świętość. Na Instagramie artysty pojawił się wpis z okazji Dnia Matki. Jedna z internautek skomentowała wymownie jego post i wtedy szala goryczy się przelała. Szpak nie wytrzymał i dosadnie odpowiedział na zaczepkę. Wszystko wskazuje na to, że to nie pierwszy raz, kiedy ta sama internautka zalazła Michałowi za skórę. Niektórzy zarzucają Michałowi bycie "niewyszczekanym". Czy słusznie? Oceńcie sami.

Michał Szpak odpowiedział ostro internautce

Michał Szpak nieustannie zaskakuje i szokuje swoich fanów oraz resztę świata show-biznesu. Wielu ludzi ceni jego odwagę i autentyczność oraz naturalność. Oczywiście nie brakuje słów złej krytyki i hejtu. Artysta ma jednak dystans do siebie i potrafi oddzielić prawdę od fałszu. Tym razem jednak nie wytrzymał, a to wszystko za sprawą postu na Dzień Matki. "Wszystkim Mamom życzę doceniania siły którą nas obdarowujecie każdego dnia. Tęsknie." - napisał Michał Szpak. Pod postem pojawił się komentarz-zaczepka: "Skończyły się ubrania do zdjęć?" - czytamy. Na odpowiedź wzburzonego Szpaka nie trzeba było długo czekać. Artysta nie wytrzymał i napisał w odpowiedzi: "Skończyła to się moja cierpliwość na głupotę którą dzielisz się tutaj raz po raz" - czytamy. Wszystko wskazuje na to, że ta internautka zalazła Szpakowi za skórę.

Michał Szpak zszokował fanów. "To idzie w złym kierunku..."

Michał Szpak to polski piosenkarz oraz autor tekstów, któremu bliżej jest do klimatu lat 80. i 90. XX wieku. Urodził się 26 listopada w 1990 roku w Jaśle. Nie wiele osób wie o tym, że ten delikatny ale zdecydowany mężczyzna, był kiedyś wokalistą heavymetalowym. Na swoim koncie ma trzy albumy studyjne: "Byle być sobą" (2015), "Dreamer" (2018) oraz "Nadwiślański mrok" (2023). Zasiada w fotelu jurora w programie "Czas na show. Drag Me Out". Artysta otwarcie mówi o swojej orientacji i chętnie udziela się w różnych akcjach społecznych, które dotyczą między innymi równości w Polsce. Deklaruje się jako osoba panseksualna.

Michał Szpak ponownie debiutuje. Mówi o swoim udziale w "The Voice of Poland"!