Michael Jackson żyje w ciele swojego bratanka. Ten film nie pozostawia wątpliwości

i

Autor: Sony Music Poland Michael Jackson żyje w ciele swojego bratanka. Ten film nie pozostawia wątpliwości

FANI W SZOKU

Michael Jackson żyje w ciele swojego bratanka. To wideo wywołało ogromny szok!

2024-01-15 8:12

Michael Jackson nawet po czternastu latach od śmierci jest na ustach dziennikarzy z całego świata, jego postać wywołuje duże emocje i cieszy się sporym zainteresowaniem. Fani również pamiętają o królu muzyki, a miłośnicy teorii spiskowych umacniają internautów w przekonaniu, że popularny artysta ukrywa się w innym kraju. Teraz na mocy zyskały opinie, że Jackson objawia się w ciele swojego bratanka. O co chodzi? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Michael Jackson ukryty w ciele bratanka - wideo

Michael Jackson żyje w ciele swojego bratanka i o tym przekonują zagraniczni dziennikarze. Chodzi dokładniej o Jaafara Jacksona, który jest jednym z siedmioro dzieci Jermaine Jacksona, brata króla muzyki popularnej. 27-latek wcieli się w rolę ukochanego wujka, w ramach biograficznego filmu Michaael. W Los Angeles właśnie rozpoczęły się prace nad tym dokumentem, a w internecie momentalnie pojawiło się mnóstwo przecieków z planu zdjęciowego. Bratanek Jacksona pokazał nienaganne umiejętności taneczne i wygląda to tak, jakby faktycznie tańczył król muzyki popularnej. Wszystko to mając na sobie strój przypominający z występów z hitem "Smooth Criminal.". 

Oto odnaleziona dziewczyna Michaela Jacksona. Niewiarygodne! Tak wygląda 40 lat później!

Anna Mucha wręczała kwiaty Michaelowi Jacksonowi, gdy była maturzystką. To się nagrało!

Michael Jackson ukryty w ciele bratanka - wideo

Swego czasu miłośnicy teorii spiskowych plotkowali, że Michael Jackson skrył się w ciele swojego przyjaciela. Internauci byli w szoku po tym, co usłyszeli i nie ma się co dziwić. Chodzi dokładniej o Davida Rothenberga, który trafił na pierwsze strony gazet w 1983 roku. Wtedy poznał króla muzyki popularnej i co więcej stał się jego bliskim przyjacielem. Jackson namawiał go do rozpoczęcia kariery artystycznej, na co ten się zgodził. Dave malował, tworzył, rysował obrazy w stylu Pop Art i na każdym kroku próbował promować pozytywne nastawienie. W 2009 roku udzielił wywiadu w telewizji CNN, a fani MJ pisali, że Dave mówił głosem Michaela, gestykulował jak on i ruszał tak samo ciałem, jak król muzyki pop.

Tak wygląda pokój, w którym zmarł Michael Jackson. Fani w szoku po tym, co zobaczyli!

Teraz emocje wywołuje właśnie Jaafar, który jest bardzo spokrewniony z Michaelem Jacksonem. Nie ma w tym nic dziwnego, że pewne ruchy, gestykulacja i talent do tańca odziedziczył po swoim wujku. Graham King, czyli reżyser dokumentu pt. Michael, przyznał, że poznał Jaafara dwa lata temu i był pod ogromnym wrażeniem sposobu, w jak naturalny sposób uosabia ducha i osobowość swojego wujka. "To było coś tak potężnego, że nawet po przeprowadzeniu ogólnoświatowych poszukiwań było jasne, że jest on jedyną osobą, która mogła przyjąć tę rolę". Zobaczcie zresztą sami!