Tak wygląda pokój, w którym zmarł Michael Jackson. Fani w szoku po tym, co zobaczyli!

i

Autor: AKPA Tak wygląda pokój, w którym zmarł Michael Jackson. Fani w szoku po tym, co zobaczyli!

Tak wygląda pokój, w którym zmarł Michael Jackson. Fani w szoku po tym, co zobaczyli!

2023-10-03 8:40

Michael Jackson nieustannie wywołuje emocje, nawet czternaście lat po śmierci. Są internauci, którzy do dziś nie wierzą, że król muzyki nie żyje. Podrzucają teorie mające dowieść temu, że artysta postanowił uciec od medialnego szumu i ukrywa się na niedostępnej dla ludzi wyspie. Niespodziewaną furorę robią właśnie zdjęcia wnętrza domu wykonawcy hitu Bille Jean. To tu miał spędzić ostatnie chwile swojego życia. Katastrofalne warunki!

Spis treści

  1. Michael Jackson - pokój 
  2. Pokój Michaela Jacksona - tu zmarł

Pokój Michaela Jacksona wypełniony jest smutkiem. Internauci ponownie komentują zyskujące na popularności zdjęcia wnętrza domu, w którym miał spędzić ostatnie chwile swojego życia. Według relacji zagranicznych mediów, zostały one zrobione dzień po śmierci artysty, więc budzi to jeszcze większe przerażenie i smutek. Jak wyglądał pokój Michaela Jacksona? Od razu w oczy rzuca się wielkie łoże ze złotą ramą, a obok są trzy lampy stojące. Przy łóżku umieszczony jest biały fotel, a na stoliku obok mnóstwo leków, które miał zażywać król muzyki. Od środków przeciwbólowych, po kroplówki i urządzenia ułatwiające oddychanie. Dom Michaela Jacksona z zewnątrz to piękna rezydencja, ale wewnątrz panowały fatalne warunki do życia. Bałagan, brud i zapewne nieprzyjemny zapach wynikający z zaniedbania. Najwyraźniej artysta w ostatnich dniach, a nawet godzinach życia był pozostawiony samemu sobie. Fani komentujący zdjęcia, które po latach znów robią furorę zauważyli coś jeszcze. Ich uwagę przykuła kartka leżąca na stole.

Michael Jackson ŻYJE i ma się dobrze? Te teorie o śmierci artysty MROŻĄ krew w żyłach!

Michael Jackson żyje w Polsce? Kosmiczny występ Viki Gabor!

Michael Jackson - pokój 

Zdjęcia domu Michaela Jacksona, a tak naprawdę wnętrza wyraźnie pokazują, że artysta nie radził sobie z najprostszymi czynnościami. Niektórzy komentujący, po obejrzeniu jednego z filmików z fotografiami w popularnej platformie wideo, poszli o krok dalej uważając, że MJ nie był do końca poczytalny. Szok wywołują zdjęcia dzieci, które są rozmieszczone po całym pokoju. Uwagę przyciągnęła kartka z receptami przepisanymi na zupełnie inne nazwisko. Śledztwo wykazało, że Jackson przez lata używał 19. fałszywych tożsamości, a wszystko po to, by uzyskiwać duże ilości leków. Co więcej miał specjalny zeszyt, w którym zapisywał na jakie nazwisko wykupione zostały konkretne recepty. Michael miał przekupywać lekarzy, by się na to godzili.

Pokój Michaela Jacksona - tu zmarł

Zdjęcia pokoju, sypialni, apteczki i innych pomieszczeń, w których spędził ostatnie chwile życia Michael Jackson wywołują ciarki. W popularnej platformie z krótkimi filmikami pojawiło się kilkanaście fotografii, które w sumie mają ponad 6 milionów wyświetleń. Możecie zobaczyć dom Michaela Jacksona.

Sonda
Czy słuchałeś muzyki Michaela Jacksona?