Michael Jackson żyje? Dowody na upozorowanie śmierci przez króla muzyki wróciły

2020-06-03 12:22 RW
Michael Jackson żyje? Dowody o upozorowaniu śmierci króla muzyki wróciły
Autor: AP Photo/Michael A. Mariant / EAST NEWS Michael Jackson żyje? Dowody o upozorowaniu śmierci króla muzyki wróciły

Michael Jackson żyje - ta teoria spiskowa pojawia się średnio raz do roku. Zazwyczaj zalewa ona serwisy społecznościowe na kilka tygodni przed rocznicą śmierci króla muzyki popularnej. Tak jest w tym przypadku. Co piszą internauci? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl.

Michael Jackson żyje i ma się dobrze?! Fani, a raczej miłośnicy tworzenia hipotez, domysłów, twierdzą, że król muzyki popularnej zaszył się poza granicami swojego kraju i uciekł w miejsce, w którym nikt go nie znajdzie. Nieustannie pojawiają się nowe teorie spiskowe na temat śmierci jednej z największych gwiazd w całej historii muzycznego świata. Pojawiają się nowe teorie, ale również wracają podejrzenia, którymi każdy żył kilka lat temu. Głośno było o informacji, że grób Michaela Jacksona jest pusty, a także o zdjęciu, które wrzuciła do sieci córka Michaela Jacksona. Zrobiła ona sobie selfie z podróży samochodem, ale w tym nie ma nic dziwnego. Uwagę fanów skupiło tylne siedzenie, na którym widać stertę ubrań i... rzekomo twarz jej zmarłego ojca. Było to w 2016 roku i już wtedy wierni fani amerykańskiego wykonawcy byli zdania, że artysta jest cały i zdrowy a wiadomość o śmierci miała mu pomóc w wycofaniu się z muzycznego świata. Teraz temat powrócił, a wszystko za sprawą jednego wpisu na Twitterze, za który miała odpowiadać organizacja Anonymous. Ostatecznie internauci zauważyli, że tweet z treścią: Michael Jackson is alive, został opublikowany z fałszywego konta. Ktoś podszył się pod Anonymous, czyli grupę aktywistów sprzeciwiających się m.in. ograniczaniu wolności obywatelskich, a także specjalizująca się w atakach hakerskich, za sprawą których ujawniają wrażliwe dane.

Michael Jackson żyje 2020 - teoria spiskowa

25 czerwca 2020 minie 11 lat od dnia śmierci artysty. Nic dziwnego, że powróciła teoria związana z tym, iż Michael Jackson żyje. Zdaniem fanów dowodów na teoretyczną słuszność tego podejrzenia jest mnóstwo. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę na Twitterzę zdanie: michael jackson is alive. Pojawi się mnóstwo wpisów osób, które wierzą, że ich ulubiony artysta po prostu się ukrywa. Jak uważają, powodów może być mnóstwo. Jeden z nich to oczywiście zmęczenie życiem na tzw. świeczniku. 

Warto dodać, że internauci twierdzą również, że 2Pac żyje a Avril Lavigne nie żyje. Ciągle wśród nas ma być również Elvis Presley i Kurt Cobain. Wydaje się, że takie teorie spiskowe pojawiają się dlatego, że fani wciąż nie mogą pogodzić się ze śmiercią ulubionych gwiazd.

Zobacz: Pusty grób Jacksona i inne dowody na to, że nie wiemy wszystkiego o gwiazdach, które odeszły!

Shawn Mendes kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Michael Jackson żyje 2020 - Rumunia i taksówkarz

Michael Jackson nie zmarł, a żyje w Rumunii. Taka teoria pojawiła się w 2018 roku, kiedy to jeden z uczestników tamtejszej odsłony programu The Voice zaśpiewał głosem MJ. Jego występ z hitem Earth Song podczas Vocea Romaniei trwał zaledwie dwie minuty, ale tyle czasu wystarczyło, by zdobyć serca publiczności na całym świecie. Rok wcześniej pewna kobieta opublikowała w sieci zdjęcie swojego chłopaka, a fotografia w krótkim czasie zebała ponad 2300 podan, oraz ponad 9 tysięcy polubień. Skąd tak dużą popularność wrzuconej fotki? Mężczyzna wygląda, jak król muzyki popularnej. Jeszcze wcześniej, bo w 2016 roku i prawdopodobnie najbardziej fanów zszokowało zdjęcie na Instagramie, które wrzuciła córka Michaela Jacksona - Paris Jackson. Rzekomo jej ojciec siedem lat po śmierci siedzi na tylnym siedzeniu. Do wszystkich teorii spiskowych należy podchodzić z dużym dystansem.

Michael Jackson nie żyje, a powodem śmierci było zatrzymanie akcji serca. Artysta zmarł w swojej posiadłości, 25 czerwca 2009 w Los Angeles.

Michael Jackson - piosenki

Michael Jackson aktywny na rynku muzycznym był od 1964-2009 roku. Swoją karierę zaczynał mając zaledwie 5 lat. Wówczas występował w rodzinnym zespole The Jackson 5. Ostatni oficjalny album artysty wydany został w 2001. Invincible był jednym z najlepiej sprzedających się albumów w roku. MJ wyróżniało rewolucyjne podejście do teledysków - wszystko zaczęło się od znakomitego klipu do piosenki Thriller z 1983 roku. Po śmierci Michaela Jacksona pojawiły się takie albumy jak: Michael, Xscape, reedycja Bad 25 oraz kompilacja zatytułowana Scream. Najpopularniejsze piosenki Michaela Jacksona, to:

 • Bille Jean
 • Thriller
 • Beat It
 • Heal the World
 • Bad
 • Smooth Criminal
 • The Don't Care About Us
 • Liberian Girl
 • Earth Song
 • Black Or White
 • Man in the Mirror
 • The Way You Make Me Feel
 • You Are Not Alone
 • Never Felt So Good  
Najnowsze