Avril Lavigne umarła?! Od lat podszywa się pod nią sobowtór. O co chodzi?

2018-11-02 11:26
Avril Lavigne
Autor: Bauer-Griffin / SplashNews.com/East News

Teorie spiskowe fanów potrafią czasami przekroczyć wszelkie granice logiki. Tak jest i w tym przypadku. Czy faktycznie Avril Lavigne nie żyje?

Teorie spiskowe fanów naprawdę umieją zaskoczyć. Ta dotyczącą Avril Lavigne jest wybitnie ciekawa. Według niej Avril Lavigne umarła kilka lat temu i od tamtej pory zastępuje ją sobowtór! Zacznijmy jednak od początku...

Zgodnie z teorią, która powstała kilka lat temu w Brazylii Avril Lavigne nie żyje od 2003 roku. Wtedy też zmarł dziadek wokalistki, z którym była bardzo blisko związana. Po jego śmierci zgodnie z teorią Avril Lavigne popełniła samobójstwo.

>> Avril Lavigne: borelioza prawie ją zabiła! "Mama leżała przy mnie, czułam, że tonę"

W tamtym momencie kariera Avril Lavigne była u szczytu. Rok wcześniej gwiazda wydała wielkie hity, takie jak "Sk8r Boi" i "Complicated". Dlatego, żeby nie tracić jej sukcesu, zespół artystki postanowił znaleźć kogoś, kto wokalistkę zastąpi. Znaleziono sobowtóra Avril Lavigne! Teoria spiskowa mówi, że od 2003 roku zamiast Avril Lavigne występuje Melissa Vandella.

Większość ludzi uważa, że ​​rzeczy takie jak jej zmiana stylu, pisma ręcznego i tajemniczych tekstów piosenek wyraźnie wskazują, że Avril Lavigne nie żyje.

"Martwa" wokalistka przez lata ignorowała te plotki, jednak podczas ostatniego wywiadu Avril Lavigne skomentowała doniesienia o swojej śmierci.

>> Avril Lavigne: nowa płyta "szybciej niż myślicie"! Zaśpiewa o swojej poważnej chorobie!

Tak, niektórzy ludzie myślą, że nie jestem prawdziwą sobą. To jest dla mnie tak dziwne, dlaczego tak myślą?

Tłumaczyła Avril Lavigne. A może mówiła to Melissa Vandella...?

NAJNOWSZE