Quebonafide dodał nieznany fragment do teledysku Jesień! Fani dopatrują się ukrytych znaczeń

2020-06-03 10:43 RW
Quebonafide dodał nieznany fragment do teledysku Jesień! Fani dopatrują się ukrytych znaczeń
Autor: Aleksandra Szmigiel/REPORTER / EAST NEWS // screen z teledysku na YouTube: Quebonafide-Jesień (YouTube.com/QueQuality) Quebonafide dodał nieznany fragment do teledysku Jesień! Fani dopatrują się ukrytych znaczeń

Quebonafide nie przestaje zaskakiwać. Raper do swojego teledysku Jesień dodał nowy, nieznany do tej pory fragment. Czarną planszę, która pojawiała się w połowie wideo zastąpił obrazek przedstawiający rapera takiego, jakiego wszyscy znają - z tatuażami i w wyróżniającym się stroju. W świeżo dodanej części klipu można dopatrywać się ukrytych znaczeń. O co dokładnie chodzi? Tematowi przyglądamy się na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Quebonafide - nowa wersja teledysku Jesień
  2. Quebonafide - ukryte znaczenia, symbolika

Quebonafide zmianą swojego wizerunku zaszokował swoich fanów, ale sprawił też, że o jego powrocie mówił każdy. Od osób nie interesujących się hip-hopem po oglądających śniadaniowe programy telewizyjne. Akcja związana ze zmianą wizerunku rozpoczęła się od wydania singla Romantic Psycho, który pojawił się wyłącznie w serwisach streamingowych. Raper w utworze rozmawia z psychoterapeutą, w którego rolę wcielił się Taco Hemingway. Wiele osób zamartwiało się wtedy, że artysta ma problemy ze zdrowiem. Quebo nie przestawał szokować i dwa dni później, jako kolejny krok w akcji związanej ze zmianą wizerunku, wypuścił muzyczny obrazek singla zatytułowanego Jesień. Zrealizowany on został w warszawskim wieżowcu Cosmopolitan, a przez całość trwania raper bez uśmiechu na twarzy snuje się po apartamentowcu. Klip trwa 3 minuty 42 sekundy, jednak od 1 minuty 48 sekundy zamiast tradycyjnego wideo pojawiała się czarna plansza. Było tak przez cztery miesiące, bo 2 czerwca doklejony został nowo-nakręcony fragment - pojawia się on od 2 minuty 6 sekundy. Fani od tego czasu dopatrują się ukrytych znaczeń, symboli, a nawet zapowiedzi nowego materiału!

Utwory Quebonafide możecie usłyszeć w każdy poniedziałek, po godzinie 23:00 w Radiu ESKA. Odpalcie ESKA Rap PL. 

Quebonafide - nowa wersja teledysku Jesień

Nowa wersja teledysku Jesień zaskoczyła fanów. Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób artysta, a raczej osoby odpowiedzialne za montaż wideo - dokleiły nowy fragment do opublikowanego już klipu. Otóż jest taka możliwość w edytorze YouTube Studio, ale wcześniej należy złożyć wniosek z prośbą do Google. Teledysk Jesień nie stracił wyświetleń i komentarzy. Obecnie ma ponad 14 milionów odsłon.

Quebonafide - ukryte znaczenia, symbolika

Teledysk Jesień w nowej wersji wywołał duże zamieszanie wśród internautów. Chodzi głównie o ukryte znaczenia, symbole i przekaz płynący z klipu od 2 minuty 6 sekundy. Niektórzy uważają, że artysta z miesięcznym wyprzedzeniem zapowiedział swój nowy materiał bądź współpracę, która namiesza na rynku. Jakiej symboliki można się dopatrzyć? Nasze propozycje, że raper tym fragmentem wideo zapowiada coś nowego, to:

  • Quebonafide wskazuje na tatuaż z uśmiechającą się buźką 🙂 - G-Eazy dodał niedawno na swój profil na Instagramie serię zdjęć. Raper ubrany jest w bluzę, na której widnieje ta sama emotka. Nie jest tajemnicą, że o współpracy tych artystów mówi się od 2018 roku. Właśnie wtedy, gdy Quebo zrobił sobie wspólne zdjęcie z G-Eazy, pojawiły się pierwsze doniesienia. 
  • Uśmiechnięte buźki na szybie 🙂 - fani dopatrzyli się, że uśmiechnięte buźki pojawiają się również w postaci kropel na szybie. To nawiązanie do tatuażu lub swoisty zabieg polegający na udowodnieniu, że raper jest już wesoły - w momencie, gdy w pierwszej części klipu (oryginalnej) był smutny i przygnębiony.
  • Niedokończona historia - osoby, które zamówiły limitowaną koszulkę polo Quebonafide, otrzymały pocztówkę, na której widniała informacja: To Twoja zamówiona koszulka i może początek czegoś nowego. Nie zawsze wszystko widać od razu. Bądźmy w kontakcie. Jakub :)
Quebonafide dodał nieznany fragment do teledysku Jesień! Fani dopatrują się ukrytych znaczeń
Autor: YouTube.com/QueQuality (screen z teledysku na YouTube: Quebonafide - JESIEŃ) Quebonafide dodał nieznany fragment do teledysku Jesień! Fani dopatrują się ukrytych znaczeń
Najnowsze