Michael Jackson chce wrócić na ziemię i ponownie żyć?! Szokująca teoria zwala z nóg!

i

Autor: screen z wideo: Michael Jackson - Liberian Girl (Official Video - Shortened Version) / https://www.youtube.com/channel/UC5OrDvL9DscpcAstz7JnQGA Michael Jackson chce wrócić na ziemię i ponownie żyć?! Szokująca teoria zwala z nóg!

ALE TEORIA!

Michael Jackson chce wrócić na ziemię i ponownie żyć?! Szokująca teoria zwala z nóg!

2024-06-25 9:55

Teorie na temat śmierci Michaela Jacksona budzą przerażenie i sprawiają, że na ciele pojawia się gęsia skórka. Teraz pojawiła się właśnie mocna, szokująca teoria, że król muzyki popularnej chce wrócić na ziemię i ponownie żyć pośród ludzi. Wszystko po to, by spełnić kolejne zadanie. Ta bardzo odważna wizja jest autorstwa Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz z Człuchowa bardzo dokładnie opisał plany nieżyjącego artysty.

Spis treści

  1. Michael Jackson powrót - przepowiednia
  2. Michael Jackson problemy - wizja Jackowskiego

Michael Jackson żyje i ma się dobrze - miłośników takich teorii jest mnóstwo. Szczególnie wśród fanów, którzy pomimo upływu czasu nie mogą pogodzić się z tym, że król muzyki popularnej odszedł z tego świata, w tak młodym wieku. Sporo osób twierdzi, że artysta ma się dobrze i postanowił ukryć się w mało dostępnym zakątku świata. Miał mieć dość popularności, błysku fleszy oraz nachodzących go fanów. Co jakiś czas wraca też teoria, że śmierć Michaela Jacksona była sfingowana, a on sam w przebraniu pojawił się na własnym pogrzebie. Kiedyś internauci twierdzili, że muzyk pojawił się na zdjęciu swojej córki. W 2016 roku miał on być widoczny na tylnym siedzeniu fotelu, schowany pod leżącymi tam ubraniami. Fotografia to jedno, ale ciarki wywołało wyznanie mamy wykonawcy hitu Billie Jean. W 2017 roku ujawniła, że jego grób Michaela Jacksona jest pusty. To wszystko jednak teorie, które być może służą temu, by pamięć o artyście nie zginęła.

Michael Jackson gotuje w kuchni

Michael Jackson powrót - przepowiednia

Michael Jackson nie żyje od 25 czerwca 2009 roku. W dniu śmierci miał zaledwie 50 lat, a przyczyną było zatrzymanie akcji serca spowodowane przedawkowaniem leku nasennego. Nie wykryto w jego organizmie zakazanych substancji. 18 maja 2024 znany polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski miał wizję związaną z popularnym artystą. Przyłożył sobie do czoła zdjęcia króla muzyki popularnej i się zaczęło. Powiedział, że nie ma tutaj przypadków i rodzimy się taką osobą, na jaką nas stać. Jasnowidz z Człuchowa podczas transmisji na żywo mówił, że artyści, muzycy, czy też malarze rodzą się z talentem wykazując się nim od najmłodszego wieku. Skojarzyło mu się, że Michael Jackson bardzo chce wrócić do naszej czasoprzestrzeni. Aktualnie ma być w miejscu, w przestrzeni, gdzie są morza, oceany, wiatr. W wielkiej obszernej przestrzeni.

Jackowski w swojej wizji dostrzegł, że Michael Jackson nie akceptował siebie od dziecka, bo nie miał wolności. Opowiadał, że artysta jest aktualnie sam w swojej "przestrzeni" i przygotowuje się do powrotu. Chce wrócić i znów tworzyć. "Muzyka, to żywe wibracje. Jego utwory, dźwięk, słowa, melodia utrwaliły się w głowach miliardów. On się szykuje do powrotu i Jackson jak wróci to będzie uważał Jacksona za kogoś obcego".

Michael Jackson ŻYJE i ma się dobrze? Te teorie o śmierci artysty MROŻĄ krew w żyłach!

"Mówi, że kocha swój świat, tamten, ale on chce bardzo szybko wrócić tu. Bo tu są ludzie głodni, wiele dusz głodnych wielu rzeczy. Tam, każdy ma swój świat i te światy są nasycone tym, co mamy i wypracowaliśmy. Tu jesteśmy głodni. Twórca powinien pojawiać się wśród głodnych, żeby był odbiór. Ziemia to apogeum pragnień, a tam są już spełnienia", opowiadał jasnowidz z Człuchowa.

Michael Jackson problemy - wizja Jackowskiego

Jackowski w dalszej części swojej transmisji stwierdził, że przychodząc na Ziemię każdy musi wymyślić sobie misję. Nie można stracić wiary, w to, że coś się nie uda. Znów nawiązał do Jacksona i jego problemów z samoakceptacją. 

"On jak umarł, to były tam obrotowe drzwi. I on był w tych obrotowych drzwiach i nie mógł zrozumieć, co się stało", tłumaczył i kontynuował swoją wizję: "Jego problemem od dziecka był problem akceptacji siebie. Mało tego on się nie utożsamiał z sobą. Czuł, że jest kimś innym. Brak akceptacji siebie. On został zaakceptowany przez wszystkich, przez świat. Jego sukces został przekuty na akceptację wszystkich, a on nie akceptował siebie. Próbował zmienić swój wygląd, jakie to było w nim silne. Budził się nocami i nie chciał być sobą", twierdził. Wizja spotkała się z pozytywnym odbiorem, co widać po liczbie polubień filmów i komentarzach. Materiał ma obecnie 120 tysięcy wyświetleń. Czy w nią wierzycie? Dajcie znać w sondzie poniżej!

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?

Michael Jackson - najpopularniejsze piosenki króla popu