Michael Jackson ŻYJE? Teorie o śmierci artysty mrożą krew w żyłach!

i

Autor: AP Photo/ Connie Aramaki,pool / EAST NEWS Michael Jackson ŻYJE? Teorie o śmierci artysty mrożą krew w żyłach!

SZOKUJACE

Michael Jackson ŻYJE i ma się dobrze? Te teorie o śmierci artysty MROŻĄ krew w żyłach!

2024-03-20 14:03

Śmierć Michaela Jacksona została upozorowana? Miłośnicy teorii spiskowych od kilku lat wierzą, że król muzyki pop zmienił wygląd, postanowił ukryć się i wygasić wieloletnią, męczącą popularność. Pojawiło się kilka nowych teorii, które możecie poznać już teraz.

Spis treści

  1. Michael Jackson - teorie o śmierci
  2. Michael Jackson - teorie

Michael Jackson żyje? Najwięksi fani popularnej gwiazdy nieustannie mają nadzieje, że śmierć Michaela Jacksona była sfingowana. Nieustannie pojawiają się nowe teorie odnośnie tego, czy Michael Jackson żyje. To tylko dowód, że miłość do twórczości artysty wciąż jest duża, a fani nie mogą pogodzić się z tym, co wydarzyło się 25 czerwca 2009 roku w Los Angeles. Wszystkie historie, które wymyślają internauci oraz miłośnicy teorii spiskowych mrożą krew w żyłach! Są opinie, że król muzyki popularnej ukrywa się za granicą. Jedni twierdzą, że wykonawca hitu Bille Jean ukrył się w Argentynie, a drudzy, że zmienił swoje życie i postanowił zamieszkać na wyludnionej wyspie. Najgłośniej o tym, że Michael Jackson żyje zrobiło się wtedy, gdy fani ujrzeli MJ na zdjęciu jego córki, Paris Jackson. Potwierdzamy, iż fotografia mogła wywoływać ciarki na całym ciele. W ostatnich miesiącach wróciła teoria, że Michael Jackson po śmierci skrył się w ciele swojego przyjaciela. Budząca dreszcze hipoteza do dziś ma swoich zwolenników.

Wielka tajemnica Michaela Jacksona ujawniona! Niektórzy o tym nie wiedzieli

Anna Mucha wręczała kwiaty Michaelowi Jacksonowi, gdy była maturzystką. To się nagrało!

Michael Jackson - teorie o śmierci

Michael Jackson nie żyje i to jest niezaprzeczalny fakt. Choć miłośnicy teorii spiskowych twierdzą inaczej, a wszystko po tym, gdy najbliższa osoba w życiu gwiazdy, czyli jego matka, ujawniła, iż miejsce pochówku zostało zmienione ze względu na bezpieczeństwo. Ciało zostało skremowane, a prochy rozsypane w jego ukochanym Neverlandzie pod gruszą. Pojawiło się mnóstwo teorii, że MJ po prostu się ukrywa. Oto najmocniejsze z nich:

  • Transport helikopterem: Michael Jackson miał zostać przetransportowany helikopterem w nieznane miejscu. Z relacji świadka wynika, że ciało artysty się poruszyło.
  • Szpital: Świadkowie twierdzą, że w momencie, gdy Michael był hospitalizowany, wszystkie monitory zgasły a chwilę później cały personel został ewakuowany ze szpitala.
  • Pogrzeb: Artysta miał siedzieć na własnym pogrzebie w przebraniu kobiety.
  • Testament: Bracia Michaela Jacksona twierdzą, że testament nie został podpisany przez króla muzyki popularnej.
  • List: Michael Jackson miał napisać list, w którym przyznał się, że chciałby uciec i dostać zawału serca.
  • Chore serce: Michael Jackson miał mieć problemy z sercem. Wykluczył to prywatny lekarz i psycholog. Medycy przyznali, że artysta kilka godzin dziennie tańczył i był w ciągłym, dynamicznym ruchu;

Michael Jackson - teorie

Teorie o Michaelu Jacksonie możecie znaleźć w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie sporo filmików pojawiło się na @darthmaaul na TikToku. Jeśli jesteście zainteresowani tematem, to możecie się zagłębić oglądając materiały z tego profilu polskiej użytkowniczki platformy TikTok.

Sonda
Michael Jackson - czy wierzysz, że nie żyje?