Grób Michaela Jacksona jest PUSTY, więc gdzie jest jego ciało? To mrozi krew w żyłach!

i

Autor: AKPA Grób Michaela Jacksona jest PUSTY, więc gdzie jest jego ciało? To mrozi krew w żyłach!

Grób Michaela Jacksona jest PUSTY, więc gdzie jest jego ciało? To mrozi krew w żyłach!

2023-11-28 13:44

Grób Michaela Jacksona jest pusty i taka jest rzeczywistość. Internauci, a przede wszystkim fani artysty, gdy się tego dowiedzieli byli w dużym szoku. Tym bardziej, że rodzina ujawniła ten sekret osiem lat po jego śmierci. Co się stało z ciałem króla muzyki popularnej? Teorii jest mnóstwo, a te najpopularniejsze przedstawiamy na naszej stronie.

Spis treści

  1. Grób Michaela Jacksona jest pusty - gdzie jest ciało?

Grób Michaela Jacksona jest pusty, więc gdzie jest jego ciało? Najwierniejsi fani legendarnego artysty, a także miłośnicy jego muzyki, wciąż mają nadzieję, że śmierć Michaela Jacksona się nie wydarzyła. Złudnie liczą, że z czasem wyjdzie na jaw, iż wykonawca hitu Beat It ukrył się przed oskarżeniami i zapragnął żyć bez paparazzi, ścianek i świateł reflektorów. Sporo osób twierdzi, że Michael Jackson żyje, a dzieje się tak za sprawą plotek, doniesień, jakoby wokalista w przeszłości wspominał o chęci sfingowania swojego zgonu. Natomiast niedługo po 25 czerwca 2009, gdy świat dowiedział się o jego wiecznym spoczynku, pojawiło się mnóstwo teorii spiskowych. Jedną z tych najmocniejszych związana, że MJ pojawił się w przebraniu kobiety na własnym pogrzebie. Inna mówi o tym, że w momencie, gdy Michael był hospitalizowany, wszystkie monitory zgasły a chwilę później cały personel został ewakuowany ze szpitala.

Michael Jackson - tak wyglądałby DZISIAJ! Uśmiech i kruczoczarne włosy wzruszają do łez

Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58

Grób Michaela Jacksona jest pusty - gdzie jest ciało?

Grób Michaela Jacksona jest pusty, o czym dowiedzieliśmy się dopiero po ośmiu latach od śmierci króla muzyki pop. W 2017 roku świat obiegła ta przerażająca informacja, która była zarazem jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic rodziny Jacksonów. Dotarł do niej serwis RadarOnline. Dowiedzieliśmy się wówczas, że podczas pogrzebu, który miał miejsce 3 września 2009, ciało artysty nie znajdowało się w trumnie. Powodem było żądanie matki, która obawiała się, że ktoś wykradnie zwłoki jej syna.

Michael Jackson ŻYJE? Teorie o śmierci artysty MROŻĄ krew w żyłach!

Głośno zrobiło się również o tym, że fani przez osiem lat zanosili znicze, pamiątkowe zdjęcia na cmentarz Forest Lawn, bo to właśnie tam miał spocząć autor wielu hitów nr 1. RadarOnline, pisał kiedyś: 

Każdy myśli, że Michael Jackson został pochowany na cmentarzu Forest Lawn. Tak jednak nie jest. Rodzina artysty utrzymała to w tajemnicy głównie ze względu na bezpieczeństwo, ale przede wszystkim zgodnie z daną mu obietnicą. Katherine wyznała prawdę, tylko zaufanym osobom.

Jednocześnie poinformowano, co się dokładnie stało z ciałem Michaela Jacksona. Wiadomo, że zostało ono skremowane, a prochy rozsypane w jego ukochanym Neverlandzie pod gruszą. Było to jego ulubione miejsce. Całymi godzinami miał przesiadywać pod drzewem, a rodzinie bardzo zależało, by spoczął tam, gdzie gdzie czuł się najlepiej.

Sonda
Czy Twoim zdaniem Michael Jackson żyje?