Michael Jackson ŻYJE i ma się dobrze? Na TEN widok internauci oszaleli

i

Autor: screen z filmu na YouTube: Michael Jackson - They Don't Care About Us (Prison Version) (Official Video) / screen z filmu na TikToku: https://www.tiktok.com/@theonlycletus/video/7101673276086275334 Michael Jackson ŻYJE i ma się dobrze? Na TEN widok internauci oszaleli

WIDEO

Michael Jackson ŻYJE i jeździ na zakupy?! Na TEN widok internauci oszaleli

2024-06-12 15:30

Michael Jackson żyje, a jego śmierć została sfingowana? Osoby uwielbiające różnego rodzaju teorie spiskowe już od 13 lat wierzą, że król muzyki popularnej znów zmienił wygląd, miejsce zamieszkania, bo przerosła go ogromna popularność. Teoria ta z czasem cieszy się większym poparciem. Teraz wiele osób doznało szoku, gdy zobaczyło filmik krążący po sieci.

Spis treści

  1. Michael Jackson żyje? WIDEO

Michael Jackson żyje - to teoria, w jaką wierzy wiele osób. Pomimo upływu lat niektórzy fani wciąż nie mogą pogodzić się z tym, że król muzyki popularnej odszedł z tego świata, w tak młodym wieku. Miłośnicy teorii spiskowych twierdzą natomiast, że z artystą jest wszystko w porządku i ukrywa się on w mało dostępnym zakątku świata. Ich zdaniem postanowił uciec przed stale otaczającym go tłumem ludzi oraz paparazzi. Są głosy, że zamieszkuje wyludnioną wyspę albo przeprowadził się do Argentyny. Co jakiś czas pojawiają się nowe dowody na to, że śmierć Michaela Jacksona była sfingowana. Bardzo głośno było o tym, gdy internauci dostrzegli muzyka na zdjęciu Paris Jackson. Miał być on widoczny na tylnym siedzeniu fotelu, schowany pod leżącymi tam ubraniami. Było to w 2016 roku i już wtedy najwierniejsi miłośnicy talentu amerykańskiego wykonawcy byli zdania, że artysta jest cały i zdrowy a wiadomość o śmierci miała mu pomóc w wycofaniu się z muzycznego świata. Nawet u nas fotografia wywoływała gęsią skórkę. Tak samo jak wyznanie mamy wykonawcy hitu Bille Jean. W 2017 roku opowiedziała, że jego grób Michaela Jacksona jest pusty. Teraz internauci nie mogą uwierzyć, w to, co zobaczyli pod jednym ze sklepów!

Anna Mucha wręczała kwiaty Michaelowi Jacksonowi, gdy była maturzystką. To się nagrało!

Michael Jackson żyje? WIDEO

Teorie o śmierci Michaela Jacksona mrożą krew w żyłach. Artysta zmarł 25 czerwca 2009 roku, choć wiele osób faktycznie uwierzyło, że tak się nie stało. W ostatnim czasie głośno zrobiło się o filmiku prosto z Kanady. Dokładnie o tym, co się na nim pojawiło. W Bancroft, czyli małym mieście położonym w południowej części kraju widziana była postać mocno przypominająca MJ. Pod tamtejszą hurtownią Foodland "bliźniak Jacksona" pakował zakupy do czerwonego samochodu, a komentujący całe zdarzenie był w szoku.

Szoku nie ukrywają również komentujący. W komentarzach pod filmikiem napisali:

  • Michael Jackson naprawdę żyje!
  • Szok, to serio on!
  • Nie, proszę, nie pokazuj mi tych rzeczy. Mam dreszcze, nie wierzę, że to możliwe

Komentarzy pod wideo jest ponad 2200. Samo nagranie w jeden dzień zebrało ponad 2,7 miliona wyświetleń i 122 tysiące polubień. 

To oczywiście nie jest Michael Jackson, choć faktycznie wygląda bardzo podobnie. A do tego bohater filmiku ma kapelusz, czyli ulubioną część garderoby króla muzyki pop. Niektórzy twierdzą, że znają tę osobę. Według komentujących to kobieta, która często pojawia się w tym centrum handlowym i zawsze jest bardzo miła. A Wy jakiego jesteście zdania? Czy uważacie, że Michael Jackson żyje? Koniecznie dajcie znać w sondzie poniżej.

Sonda
Czy Twoim zdaniem Michael Jackson żyje?
Listen on Spreaker.