Facebook

i

Autor: pixabay.com Facebook

Zdjęcia wysłane na Messengerze zniknęły! Jak je znaleźć?

2021-02-02 15:17

Messenger od kilku dni płata figle wielu użytkownikom. Najpierw problemy z wysyłaniem wiadomości, później brak nicków i niektórych funkcji, a w dodatku brak galerii ze zdjęciami. Gdzie są zdjęcia z Messengera, które wcześniej można było znaleźć w czacie wchodząc w dodatkowe opcje? Czy da się je odzyskać?

Spis treści

  1. Messenger - brak zdjęć. Jak je znaleźć?

Zdjęcia wysłane na Messengerze zniknęły! Jak je znaleźć? To pytanie zadaje sobie każdy, kto wchodził w dodatkowe opcje na komunikatorze i nie mógł znaleźć tzw. galerii w czacie. Niestety od kilku dni Messenger płata figle wielu użytkownikom i przestaje działać jak należy. Nie dość, że wiadomości nie chcą się wysyłać lub dochodzą z opóźnieniem, to jeszcze użytkownicy nie mogą zmieniać nicków i używać niektórych funkcji. Dzieje się tak, ponieważ twórcy komunikatora wprowadzają nowe zmiany, które są związane z ochroną prywatności na terenie 27 państw Unii Europejskiej, a także państw takich, jak: Norwegia, Liechtenstein Islandia i Wielka Brytania.

Grudniowa awaria Messengera, dotknęła użytkowników z całego świata! Jak wiadomo nie działają również galerie w czacie. Jak znaleźć zdjęcia które zniknęły? Czy da się je odzyskać i w jaki sposób?

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?

Messenger - brak zdjęć. Jak je znaleźć?

Niestety galerie na Messengerze zostały ograniczone i nie znajdziemy ich na urządzeniach mobilnych, chyba że będziemy przewijać całą naszą konwersację z danym użytkownikiem. Zdjęcia w komunikatorze możemy znaleźć w jeszcze jeden sposób. Należy odszukać i kliknąć ostatnio wysłane zdjęcie w czacie, a następnie przewijać je na ekranie smartfona od strony lewej do prawej. Jeśli jednak korzystamy z Messengera na komputerze, wtedy udostępnione zdjęcia znajdziemy bez problemu w opcjach po prawej stronie czatu.

Jak obrabiać zdjęcia na Instagram w ciekawy sposób!