Messenger - AWARIA 2021: wiadomości nie dochodzą i brak powiadomień. Dlaczego i co zrobić?

i

Autor: AP/EAST NEWS Messenger - AWARIA 2021: wiadomości nie dochodzą i brak powiadomień. Dlaczego i co zrobić?

Messenger - AWARIA 2021: wiadomości nie dochodzą i brak powiadomień. Dlaczego i co zrobić?

2021-01-18 14:13

Messenger 2021 nie działa tak, jak przyzwyczaili się do tego użytkownicy. Internauci skarżą się, że komunikator szczególnie na komputerze się zawiesza i często nie wyświetla otrzymanych wiadomości. Dlaczego tak się dzieje?

Messenger - awaria 2021: wiadomości nie dochodzą i brak powiadomień, to problem, z jakim mierzy się wiele osób. To, że wiadomości na Messengerze 2021 nie dochodzą albo po prostu pojawiają się z opóźnieniem to zapewne efekt aktualizacji i zmian, jakie testują właściciele serwisu. Niedawno pojawiła się informacja, iż Facebook usuwa przycisk lubię to. Dodatkowo, w planach jest przeprojektowanie układu wyświetlania postów, łatwa nawigacja pomiędzy profilem osobistym a publicznym, a ponadto zwiększone mają być funkcje bezpieczeństwa. Administratorzy Facebooka na swoim blogu napisali również, że wprowadzają zmiany w wyświetlaniu powiadomień. Po zmianach mają być one bardziej trafne i spersonalizowane. 

Sonda
Messenger 2021 - czy masz problemy z otrzymywaniem powiadomień i wiadomości?

Messenger 2021 - wiadomości i powiadomienia

Messenger 2021 nie działa, tak jak było to jeszcze w listopadzie i grudniu 2020. Zniknęła chociażby możliwość zmienienia nicków czy też pseudonimów w czatach, czy też łatwa możliwość uzyskania dostępu do galerii i plikami wideo. Teraz, żeby zobaczyć wysłane w przeszłości fotografie należy skorzystać z opcji ignorowanie wiadomości. Użytkownicy, choć było ciężko, pogodzili się z usunięciem tych możliwości. Teraz jednak zmagają się z większym problemem. Wiadomości na Messengerze nie dochodzą, a dokładniej nie wyświetlają się powiadomienia. Co robić? Jeśli korzystacie z Facebooka w wersji desktopowej, to warto odświeżyć stronę lub wylogować się i zalogować. W przypadku mobilnej wersji serwisu wyczyśćcie telefon o pliki cookies lub wyłączcie i włączcie apkę Messengera.

Dlaczego wiadomości na Messengerze 2021 nie dochodzą? Pojawiają się opinie, że Facebook pracuje nad tym, by wiadomości z Messengera pojawiały się jako powiadomienie w dolnym prawym rogu nawet wtedy, gdy Facebook na komputerze jest wyłączony. Istnieje również możliwość, iż macie wyłączone "dymki czatu". Możecie je włączyć klikając na swoje zdjęcie w aplikacji Messenger, a następnie w opcji Preferencje (8 punkt) klikając w suwak.

Pamiętajcie, że możecie korzystać z Messengera poprzez stronę internetową https://www.messenger.com/.

Dziewczyna Piotra Żyły w samych MAJTKACH i bluzie pisze o gorącym weekendzie!