Ignorowanie wiadomości na Messengerze. Tym sposobem odzyskasz zdjęcia w galerii!

i

Autor: Hollandse Hoogte / Jaap Arriens/EAST NEWS Ignorowanie wiadomości na Messengerze. Tym sposobem odzyskasz zdjęcia w galerii!

Ignorowanie wiadomości na Messengerze. Tym sposobem odzyskasz zdjęcia w galerii!

2021-01-06 18:54

Messenger w ostatnim czasie zablokował możliwość dostępu do galerii, w której znajdowały się zdjęcia i pliki wideo. Wszystko to w celu zmian w zasadach prywatności, które wprowadziła Unia Europejska. Internauci znaleźli jednak sposób, by odzyskać zaginione fotografie. Przekonajcie się sami już teraz.

Spis treści

  1. Zdjęcia na Messengerze - jak zobaczyć?

Ignorowanie wiadomości na Messengerze w najbliższych tygodniach może się okazać bardzo przydatne. Użyjecie tej opcji szczególnie na osobach, z którymi wiążę was koleżeństwo, przyjaźń, a nawet miłość. W końcu to z bliskimi osobami wymieniacie się zdjęciami, nagraniami wideo, które trafiają do specjalnej messengerowej galerii. Opcja sprawdzenia folderu z wysłanymi lub otrzymanymi plikami zniknęła w połowie grudnia po tym, gdy właściciele komunikatora musieli dostosować się do nowych zasadach prywatności obowiązujących na terenie 27 państw Unii Europejskiej, a także krajów takich, jak: Norwegia, Liechtenstein Islandia i Wielka Brytania. Oprócz dostępu do galerii zniknęła również możliwość ustawienia pseudonimu danej osoby. 

QUIZ Czy jesteś uzależniony od Facebooka? Wynik może szokować

Pytanie 1 z 10
Pierwsze nad czym zastanawiasz się rano po przebudzeniu to:

Zdjęcia na Messengerze - jak zobaczyć?

Jak odzyskać zdjęcia na Messengerze? Odpowiedź na te pytanie od kilku tygodni interesuje polskich internautów. W połowie grudnia zniknęła możliwość uzyskania dostępu do wysłanych i otrzymanych zdjęć oraz plików wideo. Osoby korzystające z komunikatora poszukiwały sposobu na odzyskanie zaginionych zdjęć. Są też tacy, którzy od razu skupili się na rozwikłaniu tej zagadki. To swego rodzaju lifehack, z którego możecie skorzystać w każdej chwili, gdy tylko chcecie uzyskać dostęp do galerii na Messengerze.

Jak zobaczyć zdjęcia na Messengerze? Galeria będzie aktywna, jeśli wybierzecie przy danej osobie opcję zignoruj wiadomości. Następnie konwersacja z osobą zostanie przeniesiona do folderu spam. Żeby tam się znaleźć musicie wejść do ogólnego widoku z wiadomościami, a następnie kliknąć w wasze profilowe zdjęcie w górnym lewym rogu (obok napisu czaty). Kolejnym krokiem jest wejście w Inne, a następnie folder spam. Pojawi się tam osoba, której wiadomości zignorowaliście. Kliknijcie w czat z tą osobą, a następnie, w górnym prawym rogu, naciśnijcie palcem na ikonkę informacje "i". Tam pojawi się możliwość wejścia w galerię. Jeśli zobaczycie interesujące was zdjęcia lub pliki wideo i chcecie przenieść konwersację z daną osobą do normalnego czatu, to wystarczy wysłać pojedynczą wiadomość. Automatycznie rozmowa zostanie wyrzucona ze spamu.

Krystian Ochman jakiego nie znacie! Wywiad o The Voice of Poland, Eurowizji i nie tylko