Męskie Granie Orkiestra - piosenka w stylu Biebera, Twenty One Pilots i innych!

2019-06-04 15:47 A.D.
Męskie Granie 2019
Autor: YouTube/ Męskie Granie

Koncerty Męskie Granie 2019 zbliżają się wielkimi krokami. Szczęśliwi posiadacze biletów będą mogli udać się na imprezy, odbywające się kolejno w największych miastach Polski. Trasę zakończy wielki finał w Żywcu. Co roku wydarzenie promuje nowy singiel. Jak brzmiałaby ten z 2019 roku, gdyby wykonywali go między innymi Justin Bieber? My już wiemy!

Męskie Granie 2019 to jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń w tym roku! Cenieni polscy artyści rockowi, popowi, hip-hopowi i wykonujący muzykę alternatywną, już po raz 10 pojawią się w wielu polskich miastach. Ze sceny usłyszeć będzie można między innymi tegoroczny singiel - Sobie i wam, który jest oficjalnym hymnem tego roku. Jak brzmiałaby piosenka, gdyby wykonywali ją inni artyści? Na kanale Dezy pojawiła się wyjątkowa wersja! 

Zobacz też: Dawid Podsiadło dla Muńka Staszczyka! Artyści połączyli siły w piosence Pola

Męskie Granie 2019 - jak brzmiałoby Sobie i wam w wersji Justina Biebera? 

Gdyby Sobie i wam wykonywali artyści tacy jak Justin Bieber, Abba czy Twenty One Pilots, to piosenka brzmiałaby zupełnie inaczej! Dezy i Jędrzej Skiba postanowili zaprezentować singiel Męskiego Grania 2019 w kilku niezwykłych odsłonach. Możemy dowiedzieć się między innymi, jak piosenkę zagrałby... Korn. Filmik możecie zobaczyć poniżej: 

Najnowsze