Jess Glynne wystąpiła w The Voice. Jej wykonanie zaskoczyło wszystkich!

2019-06-04 12:11
Jess Glynne w The Voice
Autor: YouTube/The Voice Australia

Brytyjska wokalistka Jess Glynne, która znana jest z hitów Rather Be czy My Love, postanowiła zrobić niespodziankę jurorom oraz widzom australijskiej edycji znanego na całym świecie talent show The Voice. Korzystając z okazji, że akurat przebywała w Australii, gwiazda pojawiła się na planie programu i wzięła udział w przesłuchaniach w ciemno. Reakcje jurorów były bezcenne! Zobaczcie sami.

Jess Glynne nie pojawiła się w Australii przypadkiem. Gwiazda grała tam koncerty w ramach swojej najnowszej trasy koncertowej, promującej jej ostatni krążek studyjny. W przerwie między występami, zdecydowała się zaśpiewać podczas przesłuchań w ciemno do programu The Voice Australia. Artystka wykonała przebój I'll Be There z własnego repertuaru. Wystarczyło dosłownie kilkanaście sekund, aby odwrócili się wszyscy jurorzy. W panelu obecnej edycji zasiadają Boy George, Kelly Rowland, Guy Sebastian oraz Delta Goodrem. Nie kryli oni zdziwienia zaistniałą sytuacją.

Jess Glynne w The Voice

Brytyjka nie jest pierwszą gwiazdą w historii formatu, która postanowiła sprawdzić się na scenie The Voice. Przed Jess Glynne, w 2017 roku, w przesłuchaniach w ciemno pojawiła się popularna wokalistka Rita Ora. Wokalistka wzięła wówczas udział w niemieckiej edycji bijącego rekordy popularności muzycznego show.

Najnowsze