Matura próbna wrzesień 2022 ODPOWIEDZI. Gotowe i oficjalne odpowiedzi CKE z matematyki

2022-09-29 12:19
Matura
Autor: pixabay.com

Matura próbna to wyzwanie, z którym 29.09.2022 zmierzyło się wielu polskich uczniów. W czwartek podeszli do próbnego egzaminu z matematyki. To przedmiot, który prawdopodobnie wywołuje najwięcej stresu wśród maturzystów. Już zaraz po opuszczeniu sali zaczęli szukać w internecie poprawnych odpowiedzi. Jak powinny powinni rozwiązać zadania?

Matura próbna wrzesień 2022 - ODPOWIEDZI z matematyki to informacja, której poszukują uczniowie ostatnich klas szkół średnich. W czwartek, 29 września, maturzyści z wielu placówek przystąpili do pierwszego starcia z nową formułą egzaminu obowiązującej od 2023 roku. Zmiany przerażały uczniów, dlatego już we wrześniu postanowiono sprawdzić, jak radzą sobie ze zmianami. Pierwsze reakcje po zakończeniu testu były skrajne. Niektórzy uważają, że zadania były trudniejsze niż w poprzednich latach, a inni nie zauważyli większej różnicy. Jak prawidłowo powinny być rozwiązane zadania? Sprawdź, gdzie szukać odpowiedzi.

ZOBACZ TAKŻE: Matura próbna 2023. Zobacz arkusze zadań z języka polskiego. Sprawdź, jak ci poszło

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Matura próbna wrzesień 2022 - matematyka. ODPOWIEDZI

Dla uczniów mamy złe wieści. CKE nie opublikuje listy poprawnych odpowiedzi z matury próbnej 2022 z matematyki. Na ich stronie internetowej pojawi się jedynie karta odpowiedzi oraz zasady oceniania. Porady w sprawie odpowiedzi należy szukać u nauczycieli. Wiele osób korzysta także z pomocy YouTuberów, np. Matemaksa, który cieszy się dużym zaufaniem wśród uczniów.

Oficjalny arkusz znajdziecie niżej:

Matura 2023 - kiedy? [DATY, TERMINY]

Data matury 2023 została ujawniona wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2022/2023, czyli 1 września. Z racji tego, że majówka w 2023 roku wypada w poniedziałek, wtorek i środę, czyli 1, 2 i 3 maja, ministerstwo edukacji postanowiło wprowadzić zmiany. Egzaminy nie odbędą się w takich samych terminach jak zawsze. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze