Matura próbna Nowa Era 2018: język polski - ARKUSZE, ODPOWIEDZI

i

Autor: Polska Press/EastNews Matura

Matura próbna Nowa Era 2018: język polski - ARKUSZE, ODPOWIEDZI

2018-01-05 13:50

Matura próbna Nowa Era 2018: język polski - kiedy będzie można sprawdzić odpowiedzi i arkusze? Uczniowie próbny egzamin z polskiego mają już za sobą, teraz wszyscy chcą się przekonać, jak im poszło!

Matura próbna Nowa Era 2018 język polski: arkusze, odpowiedzi - gdzie ich szukać, żeby przekonać się, jak poradziliście sobie podczas egzaminu? Język polski podstawowy wypada zawsze w pierwszy dzień matur, także próbnych. Było tak również w przypadku próbnej matury z wydawnictwem Nowa Era - egzamin z polskiego odbył się 4 stycznia 2018 roku. Gdzie można sprawdzić arkusze i odpowiedzi?

Matura próbna Nowa Era 2018 - ODPOWIEDZI, ARKUSZE ZADAŃ, DATY

Autor: brak danych

  Matura próbna Nowa Era 2018 - odpowiedzi, arkusze zadań i daty to coś, co najbardziej interesuje wszystkich uczniów przystępujących do próbnego sprawdzianu wiedzy. Egzamin przygotowany przez wydawnictwo Nowa Era, to kolejna okazja do poddania swojej wiedz

Matura próbna Nowa Era 2018: język polski

Próbna matura to ostatni dzwonek dla wszystkich licealistów. Dzięki tym egzaminom mogą sprawdzić swoje braki, zrobić powtórkę materiału i - co często najważniejsze - zmobilizować się do solidnej nauki! Matura próbna 2018 z Nową Erą rozpoczęła się 4 stycznia, tego dnia odbyła się matura podstawowa z języka polskiego. Arkusze egzaminacyjne i odpowiedzi będzie można sprawdzić na stronie Nowej Ery pod TYM linkiem, jak tylko zostaną opublikowane. Póki co możecie raz jeszcze przetestować swoją wiedzę, korzystając z arkuszy z 2017 roku.

Matura język polski: daty egzaminów

Kiedy licealiści przystąpią do prawdziwego egzaminu? Matura z języka polskiego odbędzie się 4 maja 2018 roku. Poziom podstawowy rozpocznie się o godzinie 9:00, a poziom rozszerzony - o godzinie 14:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE