Matura próbna angielski 2023 WYCIEKŁA? Przecieki matury CKE dostępne w internecie?

i

Autor: PRZEMEK SWIDERSKI/REPORTER/EAST NEWS / CKE Matura próbna angielski 2023 WYCIEKŁA? Przecieki matury CKE dostępne w internecie?

Matura próbna angielski 2023 WYCIEKŁA? Przecieki matury CKE dostępne w internecie?

2022-09-29 11:15

Matura próbna z angielskiego dla wielu osób jest trudniejsza niż ta z języka polskiego, czy nawet matematyki. Wiedzą o tym oszuści, którzy oferują rzekomy, gotowy arkusz CKE przed oficjalnym jego opublikowaniem. Wiele osób może natrafić na linki odsyłające do nieznanych stron. Informujemy, o co dokładnie chodzi!

Spis treści

  1. Matura próbna angielski 2023 - przecieki
  2. Matura próbna angielski 2023 - zadania

Matura próbna angielski 2023 wyciekła? Przecieki matury CKE byłyby ratunkiem dla osób, które martwią się, że nie będą wiedzieć, jak rozwiązać poszczególne zadania. Nowa formuła egzaminu sprawia, że nie wszyscy mogą sobie poradzić z zadaniami. Tak naprawdę nie można przejmować się próbną maturą. Nawet, jeśli nie pójdzie ona po waszej myśli, to nauczyciel nie powinien wstawiać złej oceny. Zresztą jest to rekomendacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, by matura próbna 2023 stanowiła wyłącznie charakter informacyjny. Nie ma też sensu poszukiwać przecieków. Lepiej sprawdzić i przekonać się na własnej skórze, jakie zagadnienia na egzaminie dojrzałości sprawiają największe problemy, by móc je nadrobić do maja 2023. Tym bardziej nie ma sensu szukać gotowych odpowiedzi, bo te na pewno nie wyciekły. Mimo to w sieci pojawiają się oszuści, którzy chcą zarobić na naiwności wielu uczniów.

Rok szkolny 2022/23 - KALENDARZ egzaminów. Kiedy matura i egzamin ósmoklasisty 2023?

Wiktoria wygrała 35 000 PLN w Pomarańczowa czy Niebieska! Tak się cieszyła!

Matura próbna angielski 2023 - przecieki

Zadania na maturze próbnej 2023 z matematyki i polskiego wzbudzają dużą ciekawość wśród uczniów. Tyczy się to również języka angielskiego. Są marzeniem osób, które nie chcą się uczyć i szukają najłatwiejszych rozwiązań. Uczniowie zawsze mają nadzieję na przecieki, o czym najlepiej wiedzą oszuści. Wiele osób chcąc wykorzystać naiwność zdających zapewnia, że udało im się przejąć klucz odpowiedzi egzaminu. I jak się okazuje często robią to skutecznie, bo zdający klikają w linki bądź udostępniają je na swoich profilach w serwisach społecznościowych. Przecieki matury online najczęściej są zapowiadane nagłówkiem: Mamy gotowe zadania maturalne. Nie rozpowszechniaj tego linku. To nic innego, jak wirus, który corocznie wraca chociażby na Facebooka. Po kliknięciu, zostaniemy przeniesieni na nieznaną witrynę, która może zainfekować nasz komputer a w najgorszym wypadku ściągnąć pieniądze. 

Matura próbna angielski 2023 - zadania

Oszuści często idą o krok dalej oferując rzekome, gotowe odpowiedzi po dokonaniu opłaty SMS lub przelewem. Ostrzegamy, że nie jest to prawda, a odpowiedzi z języka polskiego, matematyki oraz z języka angielskiego poznacie 28, 29 i 30 września 2022.

Sonda
Jak wspominasz swój egzamin maturalny?