Matura próbna 2021 - język angielski poziom rozszerzony. ARKUSZ CKE i ODPOWIEDZI

Matura 2020
Autor: Grzegorz Galasinski/DZIENNIK LODZKI/Polska Press/East News

Matura próbna 2021 z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym odbyła się 8 marca. jak z arkuszem poradzili sobie wszyscy tegoroczni maturzyści, którzy postanowili spróbować swoich sił w języku obcym na nieco bardziej rozszerzoną skalę? Cały arkusz matury próbnej 2021 z języka angielskiego na poziomie podstawowym oraz odpowiedzi znajdziecie poniżej!

Spis treści

  1. Matura próbna 2021 - arkusz CKE z języka angielskiego. Poziom rozszerzony
  2. Matura próbna 2021 - język angielski, poziom rozszerzony. ODPOWIEDZI

Matura próbna 2021 z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym - arkusz CKE i odpowiedzi. Ta kwestia najbardziej interesuje wszystkich uczniów, którzy 8 marca tego roku podeszli do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na nieco bardziej rozszerzonym poziomie. Egzamin ten jak i ten na poziomie dwujęzycznym odbył się dokładnie w Międzynarodowy Dzień Kobiet, czyli 8 marca o godzinie 9:00. Jak z arkuszem poradzili sobie uczniowie? Zaraz po zakończeniu egzaminu wszyscy wybrali się na Twitter, aby podzielić się swoimi wrażeniami z innymi. Okazuje się, że test nie był wcale tak prosty jak większość maturzystów przypuszczała. Najtwardszym orzechem do zgryzienia okazało zadanie z napisaniem rozprawki.

Arkusz CKE i odpowiedzi z matury próbnej 2021 z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym umieściliśmy wam poniżej, ponieważ większość uczniów właśnie tych linków poszukuje najbardziej. Mimo, że matura próbna 2021 nie była obowiązkowa, przyszli maturzyści są bardzo ciekawi swojego wyniku, w końcu prawdziwa matura 2021 zbliża się wielkimi krokami! 

Matura próbna 2021 - arkusz CKE z języka angielskiego. Poziom rozszerzony

Arkusz CKE z matury próbnej 2021 z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym.

MATURA 2021: czy matematyka zaskoczyła?

Matura próbna 2021 - język angielski, poziom rozszerzony. ODPOWIEDZI

Matura próbna 2021 z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym - ODPOWIEDZI.

Najnowsze