Matura próbna 2021 - arkusze CKE. Wszystkie pytania i odpowiedzi

Matura i egzamin ósmoklasisty na innych zasadach! Mamy oficjalne stanowisko kuratora
Autor: F1Digitals/pixabay.com Matura i egzamin ósmoklasisty na innych zasadach! Mamy oficjalne stanowisko kuratora

Matura próbna 2021 - arkusze CKE. Pytania i odpowiedzi znajdziecie poniżej! Te egzaminy zbliżają się wielkimi krokami, dlatego też wszystkie informacje z nimi związane postanowiliśmy umieścić wam w jednym miejscu. Więcej informacji znajdziecie poniżej.

Spis treści

  1. Matura próbna 2021 - arkusze CKE
  2. Matura próbna 2021 - arkusz. Język polski 
  3. Matura próbna 2021 - arkusz z matematyki
  4. Matura próbna 2021 - arkusz. Język angielski 
  5. Matura próbna 2021 - wszystkie arkusze 

Matura próbna 2021 - arkusze CKE. Odpowiedzi i pytania pojawią się już wkrótce! Jako, że próbne egzaminy maturalne zbliżają się wielkimi krokami, postanowiliśmy stworzyć artykuł, w którym znajdziecie wszystkie arkusze CKE, pytania oraz odpowiedzi, jakie pojawią się na próbnej maturze 2021. Już wkrótce wszyscy tegoroczni maturzyści spróbują swoich sił na egzaminie próbnym, który będzie dobrym początkim przed prawdziwą, nadchodzącą maturą 2021. Centralna Komisja Egzaminacyjna i Ministerstwo Edukacji i Nauki opublikowały na oficjalnych stronach internetowych wszystkie szczegóły, które związane są z nadchodzącą maturą próbną.

Tegoroczni maturzyści znają już harmonogram matury próbnej 2021 i przygotowują się do nich najlepiej jak tylko potrafią. Jak wygląda harmonogram matur próbnych 2021? Otóż sesja egzaminacyjna dla maturzystów rozpocznie się 3 marca i zakończy się 16 marca. Tegoroczni maturzyści początkowo spróbują swoich sił na egzaminie próbnym z języka polskiego na poziomie podstawowym, który odbędzie się 3 marca o godzinie 9:00, 4 marca z kolei odbędzie się test z matematyki na poziomie podstawowym również o godzinie 9:00. 5 marca najdziecie czas na język angielski na poziomie podstawowym o godzinie 9:00.

Matura próbna 2021 - arkusze CKE

Matura próbna 2021 - arkusze CKE. Pytania i odpowiedzi do wszystkich zadań, które pojawiły się na egzaminach próbnych z matury 2021 będziemy umieszczać wam w tym artykule jak tylko zostaną one udostępnione w internecie. Na ten moment życzmy powodzenia wszystkim tegorocznym maturzystom! 

Matura próbna 2021 - arkusz. Język polski 

Matura próbna 2021 wystartowała! Poniżej znajdziecie arkusz z języka polskiego, z którym musieli poradzić sobie wszyscy tegoroczni maturzyści. 

Matura z polskiego 2020. Jak poradzili sobie uczniowie z Rzeszowa?

Matura próbna 2021 - arkusz z matematyki

Matura próbna 2021 z matematyki odbyła się 4 marca. Poniżej czekają na was wszystkie arkusze. 

Matura próbna 2021 - arkusz. Język angielski 

Matura próbna 2021 z języka angielskiego odbyła się 5 marca. Poniżej znajdziecie link do arkusza, z jakim zmagali się uczniowie. 

Matura próbna 2021 - wszystkie arkusze 

Matura próbna 2021 - arkusze. W tym linku znajdziecie wszystkie egzaminy udostępnione przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. 

Najnowsze