Matura próbna 2021/22 - kiedy jest? Data próbnego egzaminu znana!

2021-09-24 13:37
arkusz, matura
Autor: pixabay.com

Trwa rok szkolny 2021/2022. Przed uczniami ostatnich klas liceów i techników egzamin maturalny. Zanim jednak do niego podejdą, będą mieli okazję sprawdzić stan swojej wiedzy na egzaminie próbnym. Jesteście ciekawi, kiedy się odbędzie? Znamy datę matury próbnej!

Matura próbna 2021/2022 - kiedy jest? Choć rok szkolny zaczął się niedawno, uczniowie ostatnich klas szkół ponadpodstawowych myślą już o maturze. Zanim jednak w maju odbędzie się ten najważniejszy egzamin, uczniowie będą mogli spróbować swoich sił w ramach matury próbnej. Jak wypadną po długich miesiącach nauki zdalnej w poprzednim roku? Czy wyniki matur próbnych będą zadawalające? Znamy już datę Matury Próbnej z Operonem. Oto kilka ważnych informacji!

Śląskie: W tej szkole maseczki są OBOWIĄZKOWE nawet na LEKCJACH. Uczniowie się skarżą, rodzice proszą o interwencję

Matura próbna 2021/22 z Operonem

Próbny egzamin dojrzałości organizowany jest przez wydawnictwo Operon. Zapisy rozpoczęły się 1 września i potrwają do 17 października 2021 roku. Poza sprawdzeniem wiedzy uczniów, projekt ma na celu oswojenie ich z formułą egzaminu czy porównanie poziomu zdawalności w różnych placówkach.

Matura próbna 2021/2022 - kiedy jest?

Kiedy jest egzamin? Matura próbna z Operonem odbędzie się w dniach 22–25 listopada 2021 roku.

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze