Matura 2021 - matematyka. Odpowiedzi, arkusz CKE, zadania

Matura i egzamin ósmoklasisty na innych zasadach! Mamy oficjalne stanowisko kuratora
Autor: F1Digitals/pixabay.com Matura i egzamin ósmoklasisty na innych zasadach! Mamy oficjalne stanowisko kuratora

Matura 2021 z matematyki rozpoczęła się na dobre! Tegoroczni maturzyści 5 maja zmierzą się z arkuszem z najtrudniejszego przedmiotu, zdaniem wielu uczniów. Jak poradzili sobie z królową nauk? Odpowiedzi, arkusz CKE oraz zadania, jakie musieli rozwiązać uczniowie na maturze 2021 z matematyki znajdziecie poniżej!

Spis treści

  1. Matura 2021 - odpowiedzi z matematyki 
  2. Matura 2021 - matematyka: Arkusz CKE
  3. Matura 2021 - zadania z matematyki 

Matura 2021 z matematyki - odpowiedzi, arkusz CKE, zadania. Egzaminy maturalne rozpoczęły się na dobre! Dokładnie 5 maja 2021 roku tegoroczni maturzyści zmierzyli się z najtrudniejszym, zdaniem wielu uczniów arkuszem, czyli maturą z matematyki. Już od lat uznawane jest, że to właśnie ten przedmiot budzi w uczniach największe poczucie lęku. Mimo strachu i niepewności, absolwenci szkół średnich właśnie 5 maja rozpoczęli swoją przygodę z maturalnym arkuszem z matematyki. 5 maja 2021 roku maturzyści przystąpili do obowiązkowego pisemnego egzaminu z matematyki na poziomie podstawowym. Egzamin ten jest wymagany, podobnie jak egzamin z języka polskiego oraz egzamin z języka angielskiego. Najtrudniejsze już teraz jednak za uczniami, skoro matematyka spędzała im sen z powiek! 

Matura 2021 z matematyki rozpoczęła się 5 maja o godzinie 9:00. Gdzie znaleźć arkusz CKE z matematyki 2021? Jakie zdania były na egzaminie? Wszystkie te informacje oraz odpowiedzi z matematyki 2021 znajdziecie poniżej! 

Matura 2021 - odpowiedzi z matematyki 

Matura 2021 z matematyki rozpoczęła się 5 maja o godzinie 9:00. Udostępnimy odpowiedzi z tego egzaminu, gdy tylko pojawią się one na oficjalnej stronie CKE. Na ten moment można na spokojnie przeanalizować sobie jeszcze raz arkusz maturalny CKE z matematyki 2021, do którego link znajdziecie poniżej. 

Matura 2021 - matematyka: Arkusz CKE

Matura 2021 - arkusz CKE z matematyki znajdziecie klikając w ten link! 

Matura 2021 - zadania z matematyki 

Matura 2021 - zadania z matematyki były trudne? Co pojawiło się na egzaminie maturalnym z matematyki 2021? Uczniowie są już po egzaminie, a w sieci pojawił się pełen arkusz CKE z zadaniami, z którymi borykali się dzisiaj maturzyści! Czy zadania były wyjątkowo trudne. Największy kłopot sprawiły zadania otwarte, które wymagały trochę więcej wysiłku i czasu. 

Matura z języka polskiego. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?
Najnowsze