Matura 2021 - angielski poziom podstawowy. Zadania, odpowiedzi, arkusze CKE 6 maja

2021-05-06 14:13 Adrian Rybak
Matura 2021 – dziś matematyka! Jak poszło rzeszowskim licealistom? [KOMENTARZE]
Autor: pexels Matura 2021 – dziś matematyka! Jak poszło rzeszowskim licealistom? [KOMENTARZE]

Matura 2021 - angielski to trzeci przedmiot z którym zmierzyli się uczniowie ostatnich klas szkół średnich. Język obcy jest jednym z trzech obowiązkowych przedmiotów podstawowych. Nie musi być to język angielski, ale to zdecydowanie najczęściej wybierana opcja. Do testu maturzyści usiedli w czwartek 6.05.2021. Co było na egzaminie?

Matura 2021 angielski poziom podstawowy. Zadania, odpowiedzi, arkusze CKE. 6 maja to dzień egzaminu maturalnego z trzeciego przedmiotu obowiązkowego. Maturzyści muszą zmierzyć się z wybranym językiem obcym. Najczęściej wybierane to niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański i przede wszystkim angielski. To bardzo ważny egzamin, ponieważ znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna. Wiele osób boi się, że nie zda egzaminu, a tym samym nie będzie mogło dostać się na wymarzone studia lub dostać dobrej pracy. W czwartek 6.05.2021 z pewnością maturzyści oraz ich rodzice byli bardzo zestresowani. Równo o godzinie 9:00 rozpoczął się egzamin. Niektórzy liczyli, że w powodu utrudnionych warunków nauczania, tegoroczna matura będzie łatwiejsza. Tak było w przypadku matematyki. Czy tak samo jest z językiem obcym? Niżej znajdziesz tegoroczny arkusz.

Matura z matematyki. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?

Matura 2021 - angielski poziom podstawowy. Arkusz CKE

Arkusz maturalny z angielskiego 2021 to coś, czego już zaczęło szukać wielu uczniów i rodziców. Licealiści i uczniowie techników są ciekawi, z czym zmierzyli się tegoroczni maturzyści. Także rodzice uczniów zastanawiają się, jak wyglądał test. Arkusz będzie dostępny po godzinie 14:00 i znajdziesz go TUTAJ.

Matura 2021 - angielski poziom podstawowy. Odpowiedzi

Wszyscy maturzyści z niecierpliwością czekają, aż w internecie pojawią się poprawne rozwiązania tegorocznych zadań z matury z języka angielskiego. Trzeba jednak pamiętać, że oficjalne wyniki zostaną przekazane dopiero w czerwcu. Wszystkie odpowiedzi, które pojawią się teraz, to jedynie typowania i domysły.

Najnowsze