Matura angielski rozszerzony 2021 - arkusz PDF, odpowiedzi, CKE, zadania

2021-05-07 14:17 Adrian Rybak
Matura
Autor: pixabay

Matura 2021 - angielski to jeden z najważniejszych przedmiotów, z którymi zmierzyli się uczniowie ostatnich klas szkół średnich. Język obcy jest w gronie trzech obowiązkowych przedmiotów podstawowych. Niektórzy jednak zdecydowali się także na napisanie egzaminu na poziomie rozszerzonym. Do trudniejszej wersji testu z angielskiego maturzyści usiedli w piątek 7.05.2021. Jak wyglądał egzamin?

Matura angielski rozszerzony 2021 - arkusz PDF, odpowiedzi, CKE, zadania. 7 maja to dzień egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Maturzyści sprawdzili swoje umiejętności na zaawansowanym poziomie. Uczniowie decydują się na taki egzamin, kiedy mają świadomość dużych umiejętności językowych lub potrzebują tego przedmiotu do dostania się na wymarzone studia. To ważny test, ponieważ znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna. Wiele osób boi się, że nie napisało egzaminu na dobry wynik, a tym samym nie będą mogli dostać dobrej pracy. W piątek 7.05.2021 maturzyści oraz ich rodzice byli bardzo zestresowani. Czy tegoroczna matura z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym była trudna? Zobacz arkusz!

Matura z matematyki. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?

Matura 2021 - angielski poziom rozszerzony. Arkusz CKE

Arkusz maturalny z angielskiego rozszerzonego 2021 to coś, co już zaczęło szukać wielu uczniów. Licealiści i uczniowie techników są ciekawi, z czym zmierzyli się tegoroczni maturzyści. Także rodzice uczniów zastanawiają się, jak wyglądał test. Arkusz możesz zobaczyć na stronie CKE, a także poniżej:

Matura 2021 - angielski poziom rozszerzony. Odpowiedzi

Wszyscy maturzyści z niecierpliwością czekają, aż w internecie pojawią się poprawne rozwiązania tegorocznych zadań z matury rozszerzonej z języka angielskiego. Trzeba jednak pamiętać, że oficjalne wyniki zostaną przekazane dopiero w czerwcu. Wszystkie odpowiedzi, które pojawią się teraz, to jedynie typowania i domysły.

Najnowsze