Matura 2022 - wgląd do egzaminu. Gdzie mogę sprawdzić?

2022-07-04 12:48
matura 2022
Autor: canva.com Matura 2022- jak otrzymać wgląd do egzaminu?

Wyniki matur 2022 często sprawiają, że zastanawiamy się dlaczego otrzymaliśmy taki a nie inny wynik. Często wydaje nam się, że poszło nam znacznie lepiej niż rzeczywiście. Na szczęście istnieje sposób, żeby sprawdzić ile punktów dostaliśmy za każde konkretne pytanie. Co zrobić aby mieć możliwość wglądu do swojego egzaminu maturalnego?

5 lipca uczniowie wszystkich liceów w Polsce otrzymają wyniki Matury 2022. Wielu z nich po otrzymaniu punktacji może zastanawiać się dlaczego otrzymali konkretną ilość punktów. Bardzo często zdarza się, że uczniowie myślą, że poszło im o wiele lepiej lub gorzej niż w rzeczywistości. I nie zawsze jest to tylko przeczucie! Na szczęście istnieje sposób, żeby otrzymać wgląd do napisanej przez nas matury. Co należy zrobić żeby mieć taką możliwość? Przeczytaj artykuł i dowiedz się w jaki sposób się o to ubiegać.

Wyniki matur 2022 strona - gdzie sprawdzić? Na jakiej stronie wyniki matury 2022 online?

Matura 2022 - jak otrzymać wgląd do egzaminu?

Aby otrzymać wgląd do swojej matury należy skierować do OKE specjalny wniosek, który można pobrać na ich oficjalnej stronie. Nie jest możliwy wgląd do pracy bez wcześniejszego złożenia wniosku. Dokumenty są przyjmowane po ogłoszeniu wyników egzaminów i rozpatrywane zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Wnioski można:

  • przekazać osobiście w kancelarii OKE (parter, pokój nr 7) w godzinach: 07:30-15:30
  • przesyłać listownie
  • przesyłać drogą elektroniczną na adres komisja@oke.gda.pl (wyłącznie skany wypełnionych wniosków)
  • przesyłać faksem na numer 58 320-55-91

Matura 2022- kiedy prace są udostępniane do wglądu?

Wnioski udostępniane są do wglądu w wyznaczonym przez OKE terminie. W przypadku wniosku o wgląd do kilku arkuszy egzaminacyjnych z różnych przedmiotów wgląd może być wyznaczony w różnych terminach

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze