Matura 2020 - klucz odpowiedzi matematyka, polski. Sprawdź, gdzie zrobiłeś błąd!

2020-08-03 14:50 Maksymilian Kluziewicz
Matura
Autor: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Na ten dzień czekali wszyscy maturzyści. Na niespełna dwa tygodnie przed opublikowaniem oficjalnych wyników matur 2020, na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej pojawiły się klucze odpowiedzi do arkuszy z poszczególnych przedmiotów wraz z ich omówieniem. Sprawdź, czy zaznaczyłeś dobre odpowiedzi i ilu możesz spodziewać się punktów. Szczegóły na ESKA.pl.

Matura 2020 klucz odpowiedzi - polski, matematyka i inne arkusze są już dostępne wraz z dokładnym omówieniem przygotowanym przez egzaminatorów. Informacja o tym, że na oficjalnej stronie internetowej pojawiły się klucze odpowiedzi do zadań z arkuszów maturalnych z jednej strony ucieszyła tegorocznych maturzystów, a z drugiej strony wystraszyła. Do poznania oficjalnych wyników matury 2020 pozostało już niewiele czasu. Zgodnie z ustalonym harmonogramem, będą one ogłoszone we wtorek, 11 sierpnia 2020 roku.

W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, absolwenci szkół średnich przystąpili do egzaminów maturalnych nie w maju, a w czerwcu. Sesję egzaminacyjną otworzył egzamin z języka polskiego na poziomie podstawowym, który rozpoczął się 8 czerwca o godzinie 9:00. Największym postrachem była jednak standardowo matematyka. To właśnie wyników z tego przedmiotu najbardziej boją się zdający. Na ESKA.pl podpowiadamy, gdzie można znaleźć klucze odpowiedzi do matury 2020 i porównać swoje odpowiedzi z prawidłowymi.

Maturzyści z Bydgoszczy o swojej przyszłości

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Matura 2020 - klucz odpowiedzi

Klucz odpowiedzi do egzaminów maturalnych 2020 pojawił się w sieci w poniedziałek, 3 sierpnia. Aby znaleźć prawidłowo rozwiązane zadania, należy wejść na oficjalną stronę Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, a następnie kliknąć w zakładkę Egzamin maturalny. Kolejnym krokiem jest zaznaczenie panelu z maturą w nowej wersji, znalezienie przycisku Arkusze i wybranie 2020 roku. Klucz odpowiedzi jest aktywny po kliknięciu w hasło "zasady oceniania".

Najnowsze